نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران

نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ پشتیبان بعنوان نمایندگی سامسونگ در غرب تهران در زمینه تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی سامسونگ، یک تیم متشکل از تعداد زیادی پرسنل متخصص و با تجربه می باشد که دارای سال ها سابقه ی کاری مفید در زمینه ی تعمیرات انواع لوازم خانگی سامسونگ می باشند . این مجموعه در سال 1389 به عنوان یکی از مراکز خدمات پس از فروش سامسونگ در منطقه غرب تهران، مجوز های لازم را دریافت کرده و خدمات صادقانه و تخصصی به همشهریان در غرب تهران ارائه می کند.

فهرست مطالب این صفحه

نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ در غرب تهران

نمایندگی مجاز و رسمی سامسونگ پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ در غرب تهران، معتبر ترین محل ممکن برای تعمیر کلیه لوازم خانگی سامسونگ می باشد. در این مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ در غرب تهران تمامی ضوابط و استاندارد های روز دنیا، جهت تعمیر انواع محصولات لوازم خانگی سامسونگ در نظر گرفته می شود و جهت تعمیرات دستگاه های سامسونگ از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا استفاده می شود. همچنین تمامی تکنسین های موجود در این تعمیرگاه مجاز همگی دوره های تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را به صورت علمی و عملی گذرانده اند و قادرند تا ایراد دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن پیدا کنند و به راحتی مشکل را بر طرف کنند.

استفاده از تعمیرکاران متخصص در نمایندگی سامسونگ غرب تهران

ما با استفاده از سرویس کاران متخصص تعمیر لوازم خانگی سامسونگ، خدمات خود را تضمین خواهیم نمود. تکنسین های ما در شرکت سامسونگ پشتیبان بعنوان نمایندگی سامسونگ در غرب تهران، تمامی دانش مربوط به تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را به صورت آکادمیک کسب کرده اند و تعمیرات را به صورت عملی فرا گرفته اند و دارای تجربه ی چندین ساله می باشند، همچنین از جدید ترین تغییرات و تکنولوژی لوازم خانگی سامسونگ مطلع هستند. تمامی تکنسین های ما دوره های تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را گذرانده اند. شایان ذکر است که، اکثر تعمیرکاران ما، دارای مدرک معتبر در رشته ی برق و الکترونیک را می باشند.

چرا خدمات پس از فروش سامسونگ در غرب تهران شرکت سامسونگ پشتیبان

چرا خدمات پس از فروش سامسونگ در غرب تهران شرکت سامسونگ پشتیبان

در این مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ در غرب تهران خدمات تعمیر انواع لوازم خانگی مانند: یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی اسپیلت، مایکروفر، مایکروویو، اجاق گاز و تلویزیون در منزل مشتری انجام می شود و همچنین تعمیرات لوازم کوچکتر مانند جاروبرقی، جارو شارژی، دستگاه تصفیه هوا و مواردی از این قبیل در کارگاه شرکت تعمیر می شوند. قطعات قابل فروش و تعمیرات انجام شده توسط این نمایندگی مجاز همگی دارای گارانتی شش ماهه تا یکساله می باشند. همچنین این نمایندگی تعمیرات تخصصی دارای پشتیبانی بیست و چهار ساعته و هفت روز هفته نیز می باشد، بنابرین در صورت خرابی هر یک از لوازم خانگی سامسونگ، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از خدمات تعمیرات این نمایندگی معتبر و مجاز در غرب تهران استفاده کنید.

چه محصولاتی در نمایندگی سامسونگ غرب تهران تعمیر می شوند؟

در این نمایندگی تعمیرات تخصصی تمامی محصولات و لوازم خانگی سامسونگ، از قبیل یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، تلویزیون، مایکروویو، اجاق گازصفحه ای، اجاق گاز ایستاده، هود، دستگاه تصفیه کننده هوا، جارو برقی، جارو شارژی و… توسط تکنسین های حرفه ای و متخصص در سراسر منطقه غرب تهران انجام می شود.

مزایای تعمیرات لوازم خانگی توسط نمایندگی سامسونگ غرب تهران

 • خدمات سریع : تعمیرات بسیاری از دستگاه ها باید هرچه سریع تر انجام شود، همچنین برای جلوگیری از خرابی و یا خسارت بیشتر، باید سریعا تکنسین دستگاه شما را بررسی کند. خدمات سریع و به موقع یکی از مهم ترین اهداف و وظیفه ی نمایندگی سامسونگ غرب تهران می باشد.
 • تعمیر دستگاه در محل : برای تعمیر دستگاه دیگر نیاز نیست تا از منزل خارج شوید و یا دغدغه ی جابه جایی دستگاهتان را داشته باشید. تکنسین های ما دستگاه شما را در محل شما در منطقه غرب تهران و در حضور خودتان تعمیر می کنند.
 • ارائه ی خدمات در همان روز یا رزرو برای روز مشخص : اگر دستگاهتان خراب شده ولی در همان روز اصلا وقت ندارید تا تعمیر کار نمایندگی به منزل مراجعه کند، می توانید هماهنگ کنید تا دستگاه شما در آخر شب یا در روز بعد یا هر روزی که خودتان تمایل دارید، تعمیر شود.
 • وقت شناسی تکنسین ها : تکنسین های نمایندگی سامسونگ غرب تهران بعد از ثبت سفارش و قبل از مراجعه به منزل شما، برای هماهنگی بیشتر با شما تماس می گیرند تا همه چیز بر اساس برنامه جلو برود و وقت شما گرفته نشود و تکنسین ها دقیقا راس ساعت در محل شما در غرب تهران حاضر می شوند.
 • دریافت هزینه های منصفانه : هزینه های دریافتی در این نمایندگی سامسونگ در غرب تهران، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و تمامی هزینه ها زیر نظارات کارشناسان مجموعه ارزیابی و بررسی می شوند، بنابراین از پایین بودن و منصفانه بودن قیمت ها مطمئن باشید.
 • وجود تعمیرکاران حرفه ای و نامبر وان : تمامی تعمیرکاران این تعمیرگاه مجاز سامسونگ همگی افراد آموزش دیده و با تجربه ای می باشند که سخت ترین آزمون های تعمیرات دستگاه های سامسونگ را گذرانده اند و قادرند تا پیچیده ترین ایرادات در دستگاه شما را به راحتی بر طرف کنند.
 • ارائه ی گارانتی کتبی خدمات : بعد از انجام تعمیرات دستگاه شما از طرف شرکت به مدت شش ماه گارانتی نمایندگی سامسونگ غرب تهران می شود. و اگر مشکلی برای دستگاه شما پیش بیاید، شرکت بدون دریافت هزینه دستگاه شما را مجدد تعمیر می کند.
 • پشتیبانی تمام وقت : اگر هر سوال و یا هر مشکلی در رابطه با ارائه ی خدمات و نحوه ی تعمیرات توسط تکنسین ها داشته باشید، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با بخش پشتیبانی این نمایندگی تعمیر سامسونگ در غرب تهران در ارتباط باشید. ما اینجا هستیم تا تلاش کنیم که همه چیز به نحو احسن انجام شود.
 • ثبت سفارش شبانه روزی : شما می توانید به صورت شبانه روزی از طریق تلفنی و آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.
 • نظارت بر خدمات بی نقص تکنسین ها : کارشناسان این تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی سامسونگ به دقت حواسشان به تمامی موارد می باشد و در قبال خدمات تکنسین ها مسئول هستند و نظارت دقیق دارند.
 • اولویت با تعمیر قطعات به جای تعویض قطعه : تمام تلاش تکنسین های نمایندگی سامسونگ غرب تهران این است تا تعمیرات با کم ترین هزینه ی ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن انجام شود، در نتیجه تا جای امکان سعی می کنند تا مشکل دستگاه شما را با تعمیر قطعه حل کنند.
 • قطعات اورجینال و اصل : اگر نیاز باشد که قطعه ای در دستگاه شما تعویض شود، خیالتان راحت باشد که قطعه ی مد نظر اصل می باشد و قطعه شامل گارانتی کتبی نمایندگی سامسونگ غرب تهران نیز می باشد.
 • رضایت بالای مشتریان : یکی از مهم ترین دلایل پایداری و محبوبیت و پیشرفت این نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش سامسونگ در غرب تهران رضایت مشتریان می باشد. و راضی بودن مشتریان از خدمات این مجموعه مهم ترین اولویت و هدف ما می باشد.

چه خدماتی در نمایندگی سامسونگ غرب سامسونگ پشتیبان صورت می گیرد ؟

چه خدماتی در نمایندگی غرب تهران سامسونگ پشتیبان صورت می گیرد ؟

در نمایندگی مجاز و رسمی سامسونگ پشتیبان در غرب تهران، انواع خدمات تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ، سرویس دستگاه، نصب اولیه یا نصب مجدد دستگاه، عیب یابی، فروش قطعات اورجینال و… انجام می شود. لازم به ذکر است که تمامی این خدمات شامل گارانتی معتبر شرکتی نیز می شوند و تمامی این خدمات توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه صورت می گیرند.

مراحل تماس و ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مراحل تماس جهت تعمیر دستگاه سامسونگ شما و نحوه ی ثبت درخواست تکنسین خیلی راحت می باشد. شما می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان ما صحبت کنید و ایراد دستگاه را بگویید تا برای شما تکنسین اعزام کنند. سپس تکنسین مربوطه جهت هماهنگی ساعت با شما تماس می گیرد و در زمان تعیین شده به محل شما در غرب تهران مراجعه می کند. بعد از بررسی دستگاه، هزینه ی تعمیرات به شما اعلام می شود و اگر شما با هزینه ی اعلام شده موافقت کنید، تعمیرات انجام می شود و بعد از انجام کار و دریافت گارانتی، شما می توانید به صورت نقدی و یا به صورت آنلاین یا از طریق کارت خوان، هزینه را پرداخت کنید. برای دریافت خدمات تعمیرات یا دریافت سایر خدمات، شما عزیزان می توانید با شماره تماس مرکز مشتریان نمایندگی سامسونگ غرب تهران 47278 021 تماس بگیرید.

چرا باید تعمیر لوازم خانگی را به نمایندگی سامسونگ در غرب تهران سپرد؟

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که تعمیر دستگاه های سامسونگ شما باید حتما توسط افراد متخصص در این حوزه از نمایندگی ها و تعمیرگاه های معتبر در غرب تهران تعمیر شود، در غیر این صورت ممکن است که آسیب جدی و غیر قابل جبران به دستگاه شما وارد شود و هزینه ی زیادی را روی دست شما بگذارد. همچنین از آنجایی که تعمیرکاران متخصص نمایندگی سامسونگ غرب تهران، به تمامی مشکلات، ایرادات رایج و روش صحیح تعمیرات دستگاه شما آگاهی دارند، در نتیجه آن ها می توانند به راحتی ایراد دستگاه را پیدا کنند و به صورت اصولی مشکل را برطرف کنند. علاوه بر این تعمیرات تخصصی دستگاه های سامسونگ نیازمند داشتن ابزار آلات خاص می باشد، و تکنسین های متخصص نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم خانگی سامسونگ در غرب تهران تمامی ابزار ها و تجهیزات به روز دنیا را در اختیار دارند. از این رو ما در مرکز مجاز خدمات پس از فروش سامسونگ پشتیبان، تکنسین های حرفه ای، منظم و با تجربه را گرد آوری کرده ایم تا به صورت کاملا حرفه ای مشکل دستگاه های سامسونگ شما را بر طرف کنند. در نتیجه از این حیث اهمیت دارد تا دستگاه شما توسط افراد حرفه ای تعمیر شود.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی توسط نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

هزینه دریافتی توسط نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در غرب تهران به موارد مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید با هزینه تعمیرات ماکروویو یا تلویزیون متفاوت می باشد و حتی هزینه ی تعمیر کمپرسور در یخچال، با هزینه ی تعمیر برد در یخچال متفاوت می باشد. بنابراین نمی توان یک هزینه ی ثابتی را اعلام کرد. اما نکته ای که اهمیت دارد، این است که هزینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به نوع محصول، نوع مشکل، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه، شدت خرابی و… بستگی دارد، در نتیجه اگر شما می خواهید در رابطه با هزینه ی تعمیر دستگاه مورد نظر خودتان مطلع شوید، بهتر است تا با شماره تلفن های موجود در سایت نمایندگی سامسونگ غرب تهران تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید و نوع دستگاه و ایراد پیش آمده را به همکاران ما بگوییم تا شما را در جهت تعمیرات و هزینه ی دقیق تعمیرات راهنمایی کنند.

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در محل شما در غرب تهران

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در محل شما در غرب تهران

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محل انجام می شود یا در کارگاه تعمیرات ؟ ما باید به شما بگوییم که تمامی خدمات تعمیرات دستگاه های بزرگ شما مثل یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، کولر گازی، مایکروویو، تلویزیون و… در منزل و در حضور خود شما انجام می شود ولی تعمیرات جاروبرقی و گاهی اوقات تعمیرات تلویزیون در کارگاه تعمیرات این مجموعه صورت می گیرد. لازم به ذکر است که در صورتی که خودتان شرایط آوردن دستگاه به کارگاه را نداشته باشید، ما بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ در غرب تهران این کار را برای شما انجام می دهد.

خدمات تعمیرات شبانه روزی نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

خرابی یک سری از دستگاه های ضروری، مثل یخچال، ماشین لباسشویی، کولر گازی و… نیازمند این هستند که سریعا تعمیر شوند. زیرا خرابی این دستگاه ها می تواند خسارت زیادی را به افراد وارد کند. مثلا خرابی و افت سرمای ناگهانی در یخچال، باعث می شود تا ذخیره مواد غذایی شما مثل گوشت، مرغ، ماهی، سبزیجات و… فاسد شوند و شما به شدت متضرر شوید. یا مثلا نشت آب ماشین لباسشویی باعث می شود تا آب در کف منزل جاری شود و بسیار خطر آفرین شود و…. . بنابراین نکته ی مهم این است که سریعا جلوی مشکل گرفته شود تا از وارد شدن خسارت بیشتر جلوگیری شود. اما اگر مثلا آخر شب متوجه ی این مشکلات شدید، دیگر لازم نیست که چند ساعت منتظر بمانید و صبح با یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در غرب تهران تماس بگیرید، زیرا مجموعه سامسونگ پشتیبان در هر ساعت از شبانه روز آماده است تا تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را به صورت شبانه روزی در تمامی نقاط منطقه غرب تهران برای شما انجام دهد. برای بهره مندی از این خدمات، فقط کافیست تا با ما تماس بگیرید.

مشکلات رایج در لوازم خانگی سامسونگ

در هر منزلی برای لوازم خانگی‌ها ممکن است مشکلاتی پیش بیاید. مشکلاتی از قبیل کار نکردن ماشین لباسشویی، عدم تمیز بودن ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی، گرم نشدن آب توسط ماشین لباسشویی، کار نکردن یخچال، سرمای بیش از حد یخچال، خرابی کابل‌های کولر گازی، صدای غیر عادی کولر گازی، جرقه زدن در مایکروفر، سوختن فیوزهای مایکروفر و… . در تمام موارد اشاره شده باید دستگاه توسط تعمیرکاران حرفه‌ای بررسی و تعمیر شود. ما در ادامه مقاله به چند نمونه از مشکلات شایعی که در دستگاه‌های سامسونگ پیش آمده است می‌پردازیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در غرب تهران

ایرادات رایج در تعمیر ماشین لباسشویی توسط نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

در صورت خرابی در ماشین لباسشویی سامسونگ و مشاهده هرکدام از ایرادات که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است، می‌توانید با ما بعنوان نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در غرب تهران تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین‌ها به محل اعزام شوند. ماشین لباسشویی این برند گاهاً دچار مشکلات زیر می شود:

 • روشن نشدن دستگاه
 • آب گیری نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ
 • آبگیری مداوم لباسشویی
 • توقف یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه
 • تمیز شسته نشدن لباس ها در لباسشویی
 • تخلیه نشدن آب دستگاه
 • برق داشتن بدنه دستگاه
 • صدای زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ
 • لرزش زیاد لباسشویی سامسونگ
 • نشت آب از دستگاه
 • و …

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

ایرادات رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی توسط نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران هر گونه مشکل در این دستگاه‌ها که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است را برطرف می‌کنند. تکنسین‌های این نمایندگی تعمیرات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به رفع عیب می‌پردازند، برخی از این ایرادات عبارتند از:

 • روشن نشدن دستگاه
 • عدم شستشوی تمیز ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • عدم آبگیری ظرفشویی
 • بسته نشدن درب دستگاه
 • خشک نشدن ظروف در ظرفشویی
 • نشت آب از دستگاه
 • و …

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید با ساید سامسونگ در غرب تهران

ایرادات رایج در تعمیر یخچال فریزر و ساید توسط نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

تکنسین‌های حرفه‌ای و با سابقه این شرکت تعمیراتی واقف به انجام هر نوع مشکلی در یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ هستند و کوچک‌ترین مشکلات را می‌توانند رفع کنند. شما می‌توانید در صورت بروز مشکل در دستگاه‌تان که در زیر به برخی از آنها اشاره نمودیم، با شماره تلفن‌های موجود در سایت تماس بگیرید و تکنسین‌ نمایندگی یخچال سامسونگ در غرب تهران را از مشکل‌تان باخبر سازید. برخی از این ایرادات عبارتند از:

 • روشن نشدن یخچال سامسونگ
 • اتومات نکردن یخچال
 • خاموش شدن ناگهانی یخچال
 • سرد نکردن یخچال
 • داغ شدن بیش از حد کمپرسور یخچال
 • سر و صدای زیاد دستگاه
 • خرابی یخساز و آبریز دستگاه
 • نشت آب از یخچال
 • و …

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در غرب تهران

ایرادات رایج در تعمیر جاروبرقی توسط نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

در نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در غرب تهران، جارو برقی شما در منزل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر می‌شود و شما نیاز به حمل و نقل آن خواهید داشت. تکنسین‌ها تمام سعی خود را می‌کنند تا تعمیرات در بهترین حالت ممکن انجام شود. در زیر به برخی ایرادات رایج مشاهده در جاروبرقی ها توسط نمایندگی سامسونگ در غرب تهران اشاره شده است:

 • روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه
 • کاهش مکش جاروبرقی
 • سر و صدای زیاد و غیر طبیعی دستگاه
 • وجود بوی سوختگی
 • داغ شدن بیش از حد دستگاه
 • کار نکردن دکمه ی خاموش و روشن و دکمه ی سیم جمع کن روی بدنه جاروبرقی
 • تنظیم نشدن مکش جاروبرقی سامسونگ
 • و …

نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو سامسونگ در غرب تهران

ایرادات رایج در تعمیر مایکروفر و مایکروویو توسط نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

تکنسین‌های نمایندگی ماکروفر سامسونگ در غرب تهران در صورت مشاهده ایراد و خرابی در دستگاه شما سعی بر این نکته دارند تا در عوض تعویض قطعات آن‌ها را تعمیر نمایند، که هزینه‌ی تعمیرات به حداقل برسد. این شرکت دارای گارانتی تعمیراتی ۶ ماهه است، یعنی اگر دستگاه شما پس از تعمیر در همان بخش دوباره دچار خرابی شود تحت گرانتی قرار می‌گیرد و دوباره تعمیر می‌شود. برخی از این خرابی های رایج مایکروفر ها و مایکروویو های سامسونگ  عبارتند از:

 • روشن نشدن ماکروفر سامسونگ
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه
 • گرم نشدن غذا در ماکروویو
 • وجود دود در مایکروفر
 • نچرخیدن سینی دستگاه
 • صدای زیاد دستگاه
 • جرقه زدن ماکروفر سامسونگ
 • کار نکردن کلید های روی پنل مایکروویو
 • و …

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در غرب تهران

ایرادات رایج در تعمیر تلویزیون توسط نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

تمامی تعمیرکاران این نمایندگی تلویزیون سامسونگ در غرب تهران دارای تجربه و سابقه کاری بالا هستند، و می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن عیب یابی دستگاه را انجام دهند و ایرادات آن را که در زیر به بعضی از آنها اشاره شده است را برطرف و تعمیر نمایند:

 • روشن نشدن تلویزیون ال ای دی سامسونگ
 • خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون
 • طولانی شدن زمان روشن شدن دستگاه
 • تاریک شدن تصاویر در تلویزیون
 • تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد
 • تلویزیون تصویر دارد اما صدا ندارد
 • خارج نشدن تلویزیون از حالت استند بای
 • قطع شدن تصویر بعد از چند ثانیه روشن بودن دستگاه
 • سیاه شدن بالای تصویر در تلویزیون ال ای دی سامسونگ
 • بهم ریختگی رنگ دستگاه
 • و …

نمایندگی تعمیرات کولر گازی اسپلیت سامسونگ در غرب تهران

ایرادات رایج در تعمیر کولر گازی اسپلیت توسط نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

در صورتی خرابی کولر گازی سامسونگ و بروز هرکدام از ایراداتی که در زیر به برخی ار آنها اشاره نموده ایم، تکنسین‌های نمایندگی کولر گازی سامسونگ در غرب تهران را مطلع سازید. این تکنسین‌ها به تمامی سوالات شما در این حیطه پاسخ می‌دهند و شما را از میزان هزینه‌ی تعمیر آن مطلع می‌سازند. تلاش این تیم حرفه‌ای ارائه خدمات عالی و پرداخت کمترین هزینه برای مشتریان می‌باشد.

 • کاهش سرمای کولر گازی سامسونگ
 • کار نکردن فن کندانسور کولر گازی سامسونگ
 • کار نکردن کمپرسور کولر گازی سامسونگ
 • برفک زدن اواپراتور کولر گازی سامسونگ
 • روشن نشدن کمپرسور کولر گازی سامسونگ
 • پریدن فیوز به محض روشن کردن کولر گازی سامسونگ
 • خاموش شدن ناگهانی کولر گازی سامسونگ
 • برق داشتن بدنه کولر گازی سامسونگ
 • تطابق نداشتن دمای واقعی اتاق با دمای تنظیم شده در کولر گازی سامسونگ
 • روشن نشدن کولر گازی سامسونگ
 • و …
کلام آخر

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در غرب تهران علاوه بر ارائه خدمات عالی در حین کار، به مشتریان مشاوره فنی و رایگان می‌دهد تا کمی با این حرفه آشنا شوند و در صورت بروز مشکلات جزئی قادر به رفع آن‌ها باشند. این شرکت تعمیراتی درباره‌ی سلامت کامل دستگاه به شما اطمینان خاطر می‌دهند.

Rate this page

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش