تعمیرات یخچال فریزر و ساید با ساید سامسونگ در تهران

مرکز تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان در سال 1389 مجوز مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ SAMSUNG را دریافت نمود. این شرکت دارای تعداد بالایی پرسنل و شعبات متعددی در نقاط مختلف تهران می باشد و به صورت شبانه روزی و در تمام روز های هفته خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در محل را انجام می دهد. سرویس دهی و ارائه ی خدمات توسط این مرکز خدمات تعمیرات در کوتاهترین زمان ممکن یعنی کمتر از یک ساعت انجام می شود. همچنین شما می توانید با برقراری یک تماس با شماره تلفن های موجود در سایت، سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات مشاوره ی تخصصی با کارشاسان ما نیز بهره مند شوید. ضمنا ما دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در سراسر تهران می باشیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ دیبا پشتیبان

  • در این مرکز، تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ شما در منزل انجام می شود، در نتیجه نیازی به حمل و نقل دستگاه نمی باشد و دیگر لازم نیست هزینه های زیادی را برای جابه جایی دستگاه و مشکلات مربوط به حمل و نقل دستگاه را متحمل شوید.
  • مرکز تعمیرات دیبا پشتیبان ایرانیان برای درک شرایط هموطنان عزیزمان، تمام سعی خود را می کند تا هزینه های تعمیرات یخچال سامسونگ شما را تا جای ممکن به حداقل برساند.
  • تکنسین های ما سعی می کنند تا جای امکان قطعات خراب دستگاه را به جای تعویض، تعمیر کنند تا هزینه های پرداختی به حداقل ممکن برسد.
  • در صورتی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشته باشد، از قطعات اصل و اورجینال یخچال سامسونگ استفاده می شود و قطعات دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.
  • خدمات تعمیرات انجام شده توسط این مرکز دارای گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می باشد. یعنی اگر قسمت تعمیر شده توسط شرکت، خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه یخچال شما را مجدد تعمیر می کند.
  • این مجموعه دارای تعداد زیادی متخصص در حوزه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می باشد، بنابراین تکنسین های ما در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مراجعه کنند و دستگاه شما را بررسی کنند و در صورت نیاز، تعمیرات لازم را انجام دهند.

مرکز خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ

تمامی کارشناسان و تعمیر کاران در مرکز خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان دارای میانگین 10 سال تجربه ی کار عملی و تجربی در زمینه ی تعمیرات انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می باشند و از ضعف ها و ایرادات این دستگاه ها آگاهی کامل دارند، بنابراین در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاه شما را متوجه می شوند و به سرعت آن ایراد را رفع می کنند. همچنین تمامی تکنسین های این مرکز تعمیرات هر ساله دوره های تخصصی تعمیرات انواع یخچال سامسونگ را می گذرانند و از جدید ترین تغییرات در دستگاه های سامسونگ اطلاع کامل دارند و تعمیرات تمامی مشکلات دستگاه را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهند.

شما عزیزان می توانید انواع خدمات تعمیرات SAMSUNG را مرکز تعمیرات سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان دریافت کنید. بنابراین برای بهره مند شدن از این خدمات می توانید هم اکنون با شماره تلفن های موجود در این وب سایت تماس بگیرید و از خدمات تخصصی تعمیر یخچال این تعمیرگاه استفاده کنید. همچنین می توانید سوالات خود را در خصوص تعمیرات دستگاه مورد نظرتان از کارشناسان ما بپرسید.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ در تهران

ایرادات رایج در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

یخچال های فریزر و ساید بای ساید بعد از حدود 5 سال ممکن است دچار مشکلاتی شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد. همچنین باید توجه داشته باشید برای این که دستگاه شما بهترین عملکرد را داشته باشد و عمر مفید دستگاه نیز حفظ شود، باید دستگاه هر ساله سرویس شود. همچنین فیلتر دستگاه نیز باید هر 6 ماه به صورت مرتب تعویض شود تا آب مصرفی دارای کیفیت مطلوب باشد.

همچنین از ایرادات رایج در تعمیرات یخچال یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می توان به مواردی از قبیل خرابی موتور، خرابی کمپرسور، خنک نکردن یخچال، کثیفی فیلتر های آب داخلی و خارجی دستگاه، خرابی یخ ساز، خرابی دیسپنسر، نیامدن آب از دیسپنسر، سوختن برد دیسپلی، کار نکردن دکمه های صفحه نمایش، روشن نشدن برد دستگاه، تغییرات ناگهانی دمای داخل دستگاه، وجود کد های خطای روی صفحه نمایش، زمان زیاد برای اجرا شدن یک فرآیند خاص، یک سره کار کردن دستگاه، اتومات نکردن دستگاه، صدای غیر عادی دستگاه، خرابی لاستیک دور درب دستگاه، دیفراست کردن دستگاه، داغ شدن دیواره ی دستگاه  و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

روشن نشدن یخچال فریزر سامسونگ

روشن نشدن دستگاه شما می تواند در اثر نبود برق در پریز برق، خرابی دو شاخه برق دستگاه، خرابی کابل دستگاه، خرابی جعبه تقسیم و فیوز برق منزل و… اتفاق افتاده باشد. همچنین از لحاظ فنی، روشن نشدن و کار نکردن یخچال می تواند به دلیل خرابی رله استارت، خرابی خازن، اورلود، خرابی ترموستات، خرابی موتور و… باشد.

اتومات نکردن یخچال فریزر سامسونگ

اگر یخچال شما اتومات نمی کند یا به عبارتی دیگر کمپرسور یکسره کار می کند، می تواند بخاطر بسته نبودن درب یخچال، خرابی لاستیک دور درب، خرابی لولای درب، خرابی برد الکترونیکی دستگاه، خرابی سنسور تشخیص دما، خرابی ترموستات، قرار گرفتن یخچال مقابل تابش نور مستقیم آفتاب، گرم بودن محیط قرار گیری دستگاه، قرار دادن غذا های داغ در دستگاه، باز و بسته شدن زیاد درب، خرابی تایمر، خرابی هیتر دیفراست و… اتفاق افتاده باشد.

خاموش شدن ناگهانی یخچال فریزر سامسونگ

اگر یخچال به صورت ناگهانی خاموش می شود، باید مواردی از قبیل مشکلات برق دستگاه یا قطع بودن برق منزل، نوسانات جریان برق، پریدن فیوز، خرابی جعبه تقسیم، خرابی ترموستات، خرابی برد کنترلی دستگاه، خرابی کمپرسور، اورلود کمپرسور و… بررسی شوند. در صورت خاموش شدن ناگهانی دستگاه بهتر است تا هرچه سریع تر دستگاه شما توسط تکنسین حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات یخچال سامسونگ بررسی شود.

سرد نکردن یخچال فریزر سامسونگ

اگر دستگاه شما دچار افت سرما شده، احتمالا در ساده ترین حالت ممکن چند نکته رعایت نشده است. مثلا احتمالا دستگاه در یک محیط خیلی گرم یا در نزدیک اجاق گاز قرار گرفته و یا فاصله ی مناسبی از دیوار ندارد ( دستگاه باید حداقل 20 سانت از دیوار فاصله داشته باشد تا کندانسور و موتور بتوانند گرمای خود را به راحتی دفع کنند )، یا مواد غذایی به طور نا مناسب در یخچال چیده شدند و امکان گردش هوا وجود ندارد، یا تنظیمات دمایی اشتباه است، یا درب دستگاه باز مانده است و… . اما از لحاظ فنی، افت سرما به دلیل خرابی کمپرسور، کثیف بودن بیش از حد کویل های کندانسور، کم بودن یا تمام شدن شارژ گاز، مشکلات مربوط به دیفراست، خرابی دمپر، خرابی ترموستات یا برد، خرابی لاستیک دور درب یخچال، خرابی تایمر یخ زدایی، انسداد لوله تخلیه، خرابی سوئیچ درب، خرابی فن کندانسور، خرابی فن موتور حرارتی، خرابی رله استارت، خرابی پنل کنترل دما، خرابی خازن استارت، خرابی ترمیستور و… اتفاق می افتد.

داغ شدن بیش از حد کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ

کمپرسور یا موتور یخچال، هنگام روشن بودن همیشه کمی داغ است. اما اگر کمپرسور بیش از اندازه داغ شود یعنی دمای آن بالای 80 درجه باشد، نشان دهنده وجود یک مشکلی می باشد. این مشکل می تواند در اثر کمبود گاز مبرد، خرابی کمپرسور، کارکرد زیاد، خرابی برد و… به وجود آمده باشد. در صورت داغ شدن بیش از حد کمپرسور، باید سریعا دستگاه را از برق بکشید و از یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه های معتبر در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ کمک بخواهید.

سر و صدای زیاد یخچال فریزر سامسونگ

در حالت طبیعی یخچال هنگام آب کردن یخ ها ( سیکل یخ زدایی )، دارای صدایی می باشد. اما اگر صدای یخچال خیلی زیاد و غیر طبیعی است و به صورت مداوم و به شکل صدای زوزه کشیدن است، اصلا عادی نیست و نیاز به بررسی دارد. در این صورت باید مواردی از قبیل فن کندانسور، فن اواپراتور، مخزن تخلیه آب، تراز نبودن دستگاه، لاستیک های نگه دارنده کمپرسور و نهایتا خود کمپرسور بررسی شوند.

خرابی یخساز و آبریز یخچال فریزر سامسونگ

اگر از آبریز دستگاه آب نمی آید، ممکن است که ورودی آب قطع شده باشد و یا این که فیلتر مسدود شده باشد. اگر از یخ ساز یخ نمی آید، احتمالا یخ ساز خاموش است، شیر برقی یخ ساز خراب است، موتور یخ ساز خراب است، مسیر ووردی یخ ساز یخ زده است، سنسور خراب است، برد دستگاه خراب است و… .

نشت آب از یخچال فریزر سامسونگ

نشت آب از یخچال می تواند علل مختلفی داشته باشد و خیلی به این مربوط است که محل نشت دقیقا کدام قسمت است. مثلا اگر آب در قسمت جا میوه ای جمع شده، علت مشکلات مربوط به دیفراست می باشد و یکی از قطعات در فرآیند دیفراست آسیب دیده است. علاوه بر این، خرابی یا پوسیدگی لوله های انتقال آب در قسمت درب ( آبریز )، خرابی المنت یخ زدایی، انسداد یا یخ زدگی لوله درین، خرابی ترموفیوز، خارج شدن لوله درین از محل اصلی خود و… از مهم ترین علل نشت آب می باشند.

انواع ارور های موجود در یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

ارور 4E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور دیفراست می باشد. در صورت مشاهده این ارور باید سنسور محیطی، سنسور دیفراست، برد الکترونیکی، سیم کشی ها و… بررسی شوند و در صورت خرابی سنسور محیطی و سنسور دیفراست باید آن ها را تعویض کنید و در صورت خرابی برد الکترونیکی، باید بررسی و تعمیرات و یا تعویض برد توسط سرویس کار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ انجام شود.

ارور 1E یا SE  در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای وجود مشکلی در برق دستگاه می باشد. در این صورت باید دکمه یenergy saver  ( ذخیره انرژی ) و دکمه ی lightning ( روشنایی ) را با هم به مدت 15 ثانیه فشار دهید. اگر با انجام این کار مشکل بر طرف نشد، باید سیم کشی دستگاه و سنسور یخ زدایی را بررسی کنید.

ارور 5E یا 5 در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور دیفراست فریزر یا وجود مشکلی در برق دستگاه می باشد. در صورت مشاده این ارور باید ابتدا دستگاه شما ری استارت شود. اگر با ری استارت کردن یخچال، ارور برطرف نشد، باید سنسور یخ زدایی فریزر بررسی شود. این ارور ممکن است در صورت وجود مشکلی در یخ ساز اتفاق افتاده باشد، بنابراین باید سیم کشی دستگاه بررسی شود.

ارور rd در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای یخ زدگی دمپر هوا می باشد. دمپر یک دریچه است که بین یخچال و فریزر قرار دارد و باعث انتقال سرما از فریزر به یخچال می شود. در واقع دمای یخچال توسط سنسور دما اندازه گیری می شود و دمای یخچال به برد الکترونیکی اطلاع داده می شود و دمپر باز می شود. اما اگر دمپر یخ زده باشد، یا سنسور خراب باشد، یا برد خراب باشد یا موتور دمپر آسیب یده باشد، ارور rd نمایش داده می شود.

ارور PC در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای مشکلات در بخش ارتباط بین درب و برد اصلی می باشد. این ارتباطات به وسیله ی سیم به هم وصل شده اند، بنابراین اگر سیم شل شده باشد یا آسیب دیده باشد، ارتباطات دچار مشکل می شوند. در نتیجه باید سیم زیر درب را بررسی کنید. همچنین برای رفع ارور باید دستگاه را ابتدا خاموش کنید ( از برق بکشید ) و سیم زیر درب را یک بار جدا کنید و سپس مجدد وصل کنید تا ارور بر طرف شود.

ارور 6E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور دمای محیط می باشد. این مشکل معمولا بعد از قطع و وصل شدن برق اتفاق می افتد. در این صورت باید دستگاه ری استارت شود تا ارور بر طرف شود. برای ری استارت کردن دستگاه باید دکمه یPOWER FREEE  و POWER COOL  را به طور همزمان به مدت 15 ثانیه فشار دهید. اگر ارور بر طرف نشد، بهتر است تا از یک تکنسین حرفه ای از مرکز تعمیر و تعمیرگاه های معتبر یخچال سامسونگ کمک بگیرید.

ارور 8E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور یخ ساز می باشد. در نتیجه باید این سنسور بررسی شود. اگر سیم کشی سنسور یخ ساز شل باشد یا آسیب دیده باشد، قطعا این سنسور به درستی کار نمی کند. همچنین لازم است تا خود سنسور نیز بررسی شود و در صورت خرابی سنسور باید آن را تعویض کنید.

ارور 23E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی فن کندانسور می باشد. اگر این ارور نمایش داده شود، فن به درستی کار نمی کند و در نتیجه کندانسور خنک نمی شود. در این صورت باید فن کندانسور بررسی شود و در صورت خرابی تعمیر و یا تعویض شود، همچنین لازم است تا سیم کشی و اتصالات و برق دستگاه نیز بررسی شود.

ارور 25E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی دیفراست می باشد. یعنی دیفراست یا همان عمل یخ زدایی به درستی انجام نمی شود و قطعا در صورت انجام نشدن دیفراست مشکلات زیادی مثل افت سرما، نشت آب و… برای یخچال شما به وجود می آید. این ارور معمولا بخاطر خرابی تایمر ( زمان سنج )، خرابی صفحه کنترل، خرابی المنت، خرابی برد و… اتفاق می افتد.

ارور 33E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای وجود مشکل در گرمکن لوله پر کن یا وارد شدن صدمات فیزیکی ( گودی و تو رفتگی ) می باشد. معمولا این ارور زمانی رخ می دهد که هنگام جابه جایی دستگاه، ضربه یا آسیبی به دستگاه وارد شده باشد یا دستگاه تکان شدید خورده باشد. بعد از مشاهده این ارور می توانید با استفاده از ری ست کردن، ارور را بر طرف کنید. برای ری ست کردن باید دکمه یenergy saver  ( ذخیره انرژی ) و دکمه ی lightning ( روشنایی ) را به مدت 15 ثانیه فشار دهید. اگر مشکل بر طرف نشد، از یک تعمیرکار حرفه ای از  و مراکز معتبر تعمیرات یخچال سامسونگ کمک بگیرید.

ارور 39E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور یخ ساز می باشد. در این صورت باید این سنسور و تمام اتصالات و سیم کشی های متصل به آن بررسی شود. همچنین بهتر است تا قسمت یخ ساز را کاملا از هم جدا کنید و تمام بخش های آن از قبیل لوله های آب را به خوبی بررسی کنید. علاوه بر این در صورت خرابی سنسور یخ ساز باید این قطعه را تعویض کنید.

ارور 40E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی فن بخش فریزر می باشد. فن ممکن است که در اثر قطعی سیم ها، اتصالات نا مناسب یا خرابی موتور فن به درستی عمل نکند. همچنین اگر اطرف پروانه ها یخ زده باشد، باز هم فن نمی تواند بچرخد. علاوه بر این موارد، خرابی برد الکترونیکی نیز می تواند باعث خرابی یا عمل نکردن فن شود.

ارور 84E  یا 84C در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای قفل شدگی روتور می باشد. در این صورت باید کمپرسور به دقت بررسی شود و باید کمپرسور باز شود تا بتوان به روتور دسترسی پیدا کرد. همچنین توجه داشته باشید که بررسی کمپرسور و شارژ گاز و… نیازمند تخصص و تجربه ی بالا و نیازمند ابزار حرفه ای می باشد، در نتیجه فقط افراد حرفه ای صلاحیت بررسی و بر طرف کردن این ارور را دارند.

ارور 85E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای بی ثباتی جریان در مبدل PDA می باشد و معمولا این مشکل هنگام قطعی برق اتفاق می افتد. در صورت مشاهده این ارور باید دستگاه را ری ست کنید. همچنین می توانید دستگاه را یک بار از برق بکشید و به مدت 10 دقیقه صبر کنید و سپس مجددا دستگاه را به برق وصل کنید. اگر با انجام این موارد مشکل دستگاه بر طرف نشد، باید بررسی های تخصصی تر توسط تکسین متخصص انجام شود. همچنین همین مشکل ممکن است با کد خطای 88، 83E، 86E نیز نمایش داده شود، که همه ی آن ها به معنای عملکرد نا مناسب مبدل PBA می باشند و برای رفع ارور باید عمل ریست کردن انجام شود.

ارور D5 در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور یخچال فریزر می باشد. این مشکل می تواند در اثر خرابی سنسور یخچال فریزر، مشکلات سیم کشی، مشکلات اتصالات، خرابی صفحه کنترل الکترونیکی، خرابی برد و… اتفاق افتاده باشد. در این صورت باید یخچال را از برق جدا کنید و بعد از گذشت 5 دقیقه دستگاه را به برق وصل کنید، اگر ارور بر طرف نشد، باید با تکنسین متخصص از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.

ارور ها و هزینه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

هزینه ی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

هزینه های تعمیرات دستگاه در این مرکز تعمیرات محصولات سامسونگ همگی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد. همچنین تمامی قیمت ها پیش از انجام تعمیرات و قبل از بررسی دستگاه به شما اعلام می شوند. و در صورت موافقت شما دستگاهتان تعمیر می شود. همچنین پس از پایان کار تمامی تمامی تعمیرات انجام شده با جزئیات هزینه ها در فاکتوری به شما ارائه می گردد. علاوه بر این در صورتی که تمایل دارید تا هزینه ی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ را بدانید، می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

تعمیر یخچال سامسونگ شبانه روزی

در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیر یخچال سامسونگ را به صورت شبانه روزی و تعمیرات در محل انجام می شود. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت درخواست تکنسین به صورت 24 ساعته با ما در ارتباط باشید و همچنین می توانید تمامی قطعات اورجینال یخچال سامسونگ را از ما خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر یخچال سامسونگ می توانید با شماره تلفن 47278 021 در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی SAMSUNG در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ در شمال تهران

شامل محله های دربند، درکه، تجریش، اندرزگو، فرمانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، ازگل، اوین، اختیاریه، چیذر، دیباجی، پاسداران، ملاصدرا، دروس، جماران، دار آباد، ولنجک، زعفرانیه، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، ظفر، حسین آباد، امامزاده قاسم، ولیعصر، دولت، قیطریه، کامرانیه، قلهک، محمودیه، داودیه، سعادت آباد، الهیه، دزاشیب، گلاب دره، جردن و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ در غرب تهران

شامل محله های مرزداران، شهرک اکباتان، ارم، پونک، ستارخان، شهرک غرب، گیشا، فرحزاد، شهر آرا، طرشت، شهران، شمشیری، تیموری، شهرک آپادانا، جنت آباد، بیمه، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، صادقیه، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، شهران، سازمان آب، چیتگر، سازمان برنامه، مهر آباد، کوهک و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ در شرق تهران

شامل محله های صد دستگاه، حکیمیه، تهران پارس، نارمک، دردشت، مدائن، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، پیروزی، مهران، حشمتیه، ارامنه، صفا، کرمان، شورا، امامت،   زینبیه، نیروی هوایی، علم و صنعت، هنگام، تسلیحات، سراج، لویزان، دلاوران، رسالت و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر یخچال سامسونگ در مرکز تهران

شامل محله های آزادی، فاطمی، بلوار کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد،  ولیعصر، امیر آباد، یوسف آباد، جمالزاده، سنایی، گاندی، کوی نصر، خوش، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، بازار، وصال شیرازی، میرزای شیرازی، امین حضور، مولوی، راه آهن، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، بهارستان، زنجان، سلسبیل، مولوی و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر یخچال سامسونگ در جنوب تهران

شامل محله های یاخچی آباد، افسریه، خاوران، کیان شهر، اسلام شهر، شهر ری، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، خاور شهر، کمیل، آهنگ، شوش، آگاهی، محلاتی، جاجرود، طیب، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، شکیب، کهریزک، زهتابی، قزوین، منصوریه، اتابک، والفجر، شاد آباد و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

4.2/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278