نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

تعمیرگاه مجاز سامسونگ پشتیبان در سال 1389 مجوز نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ SAMSUNG را دریافت نمود. این شرکت دارای تعداد بالایی پرسنل و شعبات متعددی در نقاط مختلف تهران می باشد و به صورت شبانه روزی و در تمام روز های هفته خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ در محل را انجام می دهد. سرویس دهی و ارائه ی خدمات توسط این مرکز خدمات پس از فروش در کوتاهترین زمان ممکن یعنی کمتر از یک ساعت انجام می شود. همچنین شما می توانید با برقراری یک تماس با شماره تلفن های موجود در سایت، سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات مشاوره ی تخصصی با کارشاسان ما نیز بهره مند شوید.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های بارز نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ پشتیبان

 • 90 روز ضمانت کتبی خدمات تعمیرات ارائه شده!
 • %25 تخفیف خدمات به مدت محدود!
 • استفاده از تکنسین های خبره و متخصص تعمیر انواع یخچال سامسونگ
 • استفاده از قطعات اصلی کمپانی سامسونگ
 • تعمیر در محل
 • اعزام تکنسین به محل شما در کمتر از 2 ساعت بدلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران
 • دارای جواز رسمی اتحادیه
 • هزینه منصفانه تعمیرات طبق تعرفه اتحادیه

شماره تماس های شعب نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

چرا نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ پشتیبان؟

مزایای خدمات نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ پشتیبان

 • در این نمایندگی، تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ شما در منزل انجام می شود، در نتیجه نیازی به حمل و نقل دستگاه نمی باشد و دیگر لازم نیست هزینه های زیادی را برای جابه جایی دستگاه و مشکلات مربوط به حمل و نقل دستگاه را متحمل شوید.
 • مرکز تعمیرات سامسونگ پشتیبان برای درک شرایط هموطنان عزیزمان، تمام سعی خود را می کند تا هزینه های تعمیرات یخچال سامسونگ شما را تا جای ممکن به حداقل برساند.
 • تکنسین های ما سعی می کنند تا جای امکان قطعات خراب دستگاه را به جای تعویض، تعمیر کنند تا هزینه های پرداختی به حداقل ممکن برسد.
 • در صورتی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشته باشد، از قطعات اصل و اورجینال یخچال سامسونگ استفاده می شود و قطعات دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.
 • خدمات تعمیرات انجام شده توسط این نمایندگی دارای گارانتی 3 ماهه می باشد. یعنی اگر قسمت تعمیر شده توسط شرکت، خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه یخچال شما را مجدد تعمیر می کند.
 • این تعمیرگاه مجاز دارای تعداد زیادی متخصص در حوزه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می باشد، بنابراین تکنسین های ما در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مراجعه کنند و دستگاه شما را بررسی کنند و در صورت نیاز، تعمیرات لازم را انجام دهند.

مرکز خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ

تمامی کارشناسان و تعمیر کاران در مرکز خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ پشتیبان دارای میانگین 10 سال تجربه ی کار عملی و تجربی در زمینه ی تعمیرات انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می باشند و از ضعف ها و ایرادات این دستگاه ها آگاهی کامل دارند، بنابراین در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاه شما را متوجه می شوند و به سرعت آن ایراد را رفع می کنند. همچنین تمامی تکنسین های این نمایندگی تعمیرات هر ساله دوره های تخصصی تعمیرات انواع یخچال سامسونگ را می گذرانند و از جدید ترین تغییرات در دستگاه های سامسونگ اطلاع کامل دارند و تعمیرات تمامی مشکلات دستگاه را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهند.

شما عزیزان می توانید انواع خدمات تعمیرات SAMSUNG را نمایندگی تعمیرات سامسونگ سامسونگ پشتیبان دریافت کنید. بنابراین برای بهره مند شدن از این خدمات می توانید هم اکنون با شماره تلفن های موجود در این وب سایت تماس بگیرید و از خدمات تخصصی تعمیر یخچال این تعمیرگاه استفاده کنید. همچنین می توانید سوالات خود را در خصوص تعمیرات دستگاه مورد نظرتان از کارشناسان ما بپرسید.

هزینه تعمیرات در نمایندگی یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

هزینه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

هزینه های تعمیرات دستگاه در این نمایندگی تعمیرات محصولات سامسونگ همگی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد. همچنین تمامی قیمت ها پیش از انجام تعمیرات و قبل از بررسی دستگاه به شما اعلام می شوند. و در صورت موافقت شما دستگاهتان تعمیر می شود. همچنین پس از پایان کار تمامی تمامی تعمیرات انجام شده با جزئیات هزینه ها در فاکتوری به شما ارائه می گردد. علاوه بر این در صورتی که تمایل دارید تا هزینه ی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ را بدانید، می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شبانه روزی

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شبانه روزی

در مرکز سامسونگ پشتیبان تعمیر یخچال سامسونگ را به صورت شبانه روزی و تعمیرات در محل انجام می شود. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت درخواست تکنسین به صورت 24 ساعته با ما در ارتباط باشید و همچنین می توانید تمامی قطعات اورجینال یخچال سامسونگ را از ما خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر یخچال سامسونگ می توانید با شماره تلفن 47278 021 در تماس باشید.

ایرادات رایج در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

ایرادات رایج در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

یخچال های فریزر و ساید بای ساید بعد از حدود 5 سال ممکن است دچار مشکلاتی شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد. همچنین باید توجه داشته باشید برای این که دستگاه شما بهترین عملکرد را داشته باشد و عمر مفید دستگاه نیز حفظ شود، باید دستگاه هر ساله سرویس شود. همچنین فیلتر دستگاه نیز باید هر 6 ماه به صورت مرتب تعویض شود تا آب مصرفی دارای کیفیت مطلوب باشد.

همچنین از ایرادات رایج در تعمیرات یخچال یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می توان به مواردی از قبیل خرابی موتور، خرابی کمپرسور، خنک نکردن یخچال، کثیفی فیلتر های آب داخلی و خارجی دستگاه، خرابی یخ ساز، خرابی دیسپنسر، نیامدن آب از دیسپنسر، سوختن برد دیسپلی، کار نکردن دکمه های صفحه نمایش، روشن نشدن برد دستگاه، تغییرات ناگهانی دمای داخل دستگاه، وجود کد های خطای روی صفحه نمایش، زمان زیاد برای اجرا شدن یک فرآیند خاص، یک سره کار کردن دستگاه، اتومات نکردن دستگاه، صدای غیر عادی دستگاه، خرابی لاستیک دور درب دستگاه، دیفراست کردن دستگاه، داغ شدن دیواره ی دستگاه  و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

روشن نشدن یخچال فریزر سامسونگ

روشن نشدن دستگاه شما می تواند در اثر نبود برق در پریز برق، خرابی دو شاخه برق دستگاه، خرابی کابل دستگاه، خرابی جعبه تقسیم و فیوز برق منزل و… اتفاق افتاده باشد. همچنین از لحاظ فنی، روشن نشدن و کار نکردن یخچال می تواند به دلیل خرابی رله استارت، خرابی خازن، اورلود، خرابی ترموستات، خرابی موتور و… باشد.

اتومات نکردن یخچال فریزر سامسونگ

اگر یخچال شما اتومات نمی کند یا به عبارتی دیگر کمپرسور یکسره کار می کند، می تواند بخاطر بسته نبودن درب یخچال، خرابی لاستیک دور درب، خرابی لولای درب، خرابی برد الکترونیکی دستگاه، خرابی سنسور تشخیص دما، خرابی ترموستات، قرار گرفتن یخچال مقابل تابش نور مستقیم آفتاب، گرم بودن محیط قرار گیری دستگاه، قرار دادن غذا های داغ در دستگاه، باز و بسته شدن زیاد درب، خرابی تایمر، خرابی هیتر دیفراست و… اتفاق افتاده باشد.

خاموش شدن ناگهانی یخچال فریزر سامسونگ

اگر یخچال به صورت ناگهانی خاموش می شود، باید مواردی از قبیل مشکلات برق دستگاه یا قطع بودن برق منزل، نوسانات جریان برق، پریدن فیوز، خرابی جعبه تقسیم، خرابی ترموستات، خرابی برد کنترلی دستگاه، خرابی کمپرسور، اورلود کمپرسور و… بررسی شوند. در صورت خاموش شدن ناگهانی دستگاه بهتر است تا هرچه سریع تر دستگاه شما توسط تکنسین حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ بررسی شود.

سرد نکردن یخچال فریزر سامسونگ

اگر دستگاه شما دچار افت سرما شده، احتمالا در ساده ترین حالت ممکن چند نکته رعایت نشده است. مثلا احتمالا دستگاه در یک محیط خیلی گرم یا در نزدیک اجاق گاز قرار گرفته و یا فاصله ی مناسبی از دیوار ندارد ( دستگاه باید حداقل 20 سانت از دیوار فاصله داشته باشد تا کندانسور و موتور بتوانند گرمای خود را به راحتی دفع کنند )، یا مواد غذایی به طور نا مناسب در یخچال چیده شدند و امکان گردش هوا وجود ندارد، یا تنظیمات دمایی اشتباه است، یا درب دستگاه باز مانده است و… . اما از لحاظ فنی، افت سرما به دلیل خرابی کمپرسور، کثیف بودن بیش از حد کویل های کندانسور، کم بودن یا تمام شدن شارژ گاز، مشکلات مربوط به دیفراست، خرابی دمپر، خرابی ترموستات یا برد، خرابی لاستیک دور درب یخچال، خرابی تایمر یخ زدایی، انسداد لوله تخلیه، خرابی سوئیچ درب، خرابی فن کندانسور، خرابی فن موتور حرارتی، خرابی رله استارت، خرابی پنل کنترل دما، خرابی خازن استارت، خرابی ترمیستور و… اتفاق می افتد.

داغ شدن بیش از حد کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ

کمپرسور یا موتور یخچال، هنگام روشن بودن همیشه کمی داغ است. اما اگر کمپرسور بیش از اندازه داغ شود یعنی دمای آن بالای 80 درجه باشد، نشان دهنده وجود یک مشکلی می باشد. این مشکل می تواند در اثر کمبود گاز مبرد، خرابی کمپرسور، کارکرد زیاد، خرابی برد و… به وجود آمده باشد. در صورت داغ شدن بیش از حد کمپرسور، باید سریعا دستگاه را از برق بکشید و از یک تعمیرکار حرفه ای از نمایندگی معتبر در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ کمک بخواهید.

سر و صدای زیاد یخچال فریزر سامسونگ

در حالت طبیعی یخچال هنگام آب کردن یخ ها ( سیکل یخ زدایی )، دارای صدایی می باشد. اما اگر صدای یخچال خیلی زیاد و غیر طبیعی است و به صورت مداوم و به شکل صدای زوزه کشیدن است، اصلا عادی نیست و نیاز به بررسی دارد. در این صورت باید مواردی از قبیل فن کندانسور، فن اواپراتور، مخزن تخلیه آب، تراز نبودن دستگاه، لاستیک های نگه دارنده کمپرسور و نهایتا خود کمپرسور بررسی شوند.

خرابی یخساز و آبریز یخچال فریزر سامسونگ

اگر از آبریز دستگاه آب نمی آید، ممکن است که ورودی آب قطع شده باشد و یا این که فیلتر مسدود شده باشد. اگر از یخ ساز یخ نمی آید، احتمالا یخ ساز خاموش است، شیر برقی یخ ساز خراب است، موتور یخ ساز خراب است، مسیر ووردی یخ ساز یخ زده است، سنسور خراب است، برد دستگاه خراب است و… .

نشت آب از یخچال فریزر سامسونگ

نشت آب از یخچال می تواند علل مختلفی داشته باشد و خیلی به این مربوط است که محل نشت دقیقا کدام قسمت است. مثلا اگر آب در قسمت جا میوه ای جمع شده، علت مشکلات مربوط به دیفراست می باشد و یکی از قطعات در فرآیند دیفراست آسیب دیده است. علاوه بر این، خرابی یا پوسیدگی لوله های انتقال آب در قسمت درب ( آبریز )، خرابی المنت یخ زدایی، انسداد یا یخ زدگی لوله درین، خرابی ترموفیوز، خارج شدن لوله درین از محل اصلی خود و… از مهم ترین علل نشت آب می باشند.

خرابی موتور

کارنکردن موتور در هنگام روشن بودن یخچال، گرم بودن فضای کابین، داغ شدن بیش از حد موتور، استشمام بوی سوختگی از یخچال، پریدن فیوز در هنگام  به برق یخچال، گرم بودن یخچال و شل شدن مواد غذایی از نشانه های سوختن موتور یخچال است.

 خرابی کمپرسور

کثیفی کندانسور، مستهلک شدن دستگاه، نوسانات برق، خرابی ترموستات، خرابی برد، خرابی رله کمپرسور و مشکلات مربوط به فن خنک کننده از مواردی است که باعث سوختن کمپرسور یخچال فریزر است.

 خنک نکردن یخچال

عدم گردش هوا، خرابی برد الکتریکی، گرم شدن داخل یخچال، کثیفی لاستیک دور درب و کویل های کندانسور و همچنین تراز نبودن یخچال از دلایل خنک نکردن یخچال است.

 کثیفی فیلتر های آب داخلی و خارجی دستگاه

فیلتر یخچال بهتر است هر مدت یک بار در صورتی که کثیف شده باشد تعویض شود و در صورتی که در زمان مناسب تعویض نشود عوامل بیماری زا و وجود جلبک ها در مشاهده خواهید کرد. در این مواقع فشار آب خروجی کاهش و یا کاملا مسدود می شود.

خرابی دیسپنسر و نیامدت آب از دیسپنسر

یخ زدن لوله انتقال آب، ایراد در شیر وردی، ایراد در فیلتر آب وشیر برقی، معیوب بودن سوئیچ دیسپنسر و ایراد در برد دستکاه از دلایل اصلی خرابی دیسپنسر و نیامدت آب از دیسپنسر محسوب می شود.

گرفتگی فیلتر آب یخساز

خرابی شیر برقی، غیر فعال بودن یخساز یخچال، عدم تنظیم دمای یخچال، وجود برفک در مخزن یخساز، مسدود بودن مسیز آب به یخساز و گرفتگی فیلتر آب یخساز یخچال از علائم گرفتگی فیلتر آب یخساز یخچال محسوب می شود.

 کار نکردن دکمه های صفحه نمایش

در صورتی که دکمه های صفحه نمایش یخچال سامسونگ کار نکند ممکن است از مشکلات الکتریکی، برق رسانی، خرابی برد و یا مشکلات جدی تر در یخچال باشد که بهتر است با تعمیرکار ماهر در این رابطه مشورت کنید.

 روشن نشدن برد دستگاه

اشکال در برد ممکن است از برقرسانی و سوختن سیم کشی و اتصالات و یا مشکلات جدی تری باشد . برعکس تصور عموم برد دستگاه در صورتی که مشکل خیلی جدی نداشته باشد قابل تعمیر است.

 تغییرات ناگهانی دمای داخل دستگاه

خرابی کمپرسور یخچال، نشت گاز یا کیپ شدن مدار آن، خرابی رله ، نوسانان در جریان برق، ایجاد برفک زیاد و از کار افتادن سیستم یخ زدایی، باز و بسته شدن مداوم یخچال و همچنین خراب شدن لاستیک دور درب یخچال از تغییرات ناگهانی دمای داخل دستگاه محسوب می شود.

 یک سره کار کردن دستگاه

خرابی کمپرسور، ایراد در تایمر دیفراست، کثیف بودن کندانسور و کویل یخچال، خرابی  ترموستات، خراب شدن درب جایخی، خرابی در تایمر دیفراست و کم بودن گاز یخچال  نشان دهنده یک سره کار کردن یخچال است.

 صدای غیر عادی یخچال

عموما صدای غیر عادی در یخچال سامسونگ خراب شدن موتور فن اوپراتور یخچال، درگیر شدن پره های فن یخچال، خراب شدن فن کندانسور و شل شدن پایه های کمپرسور و یا کندانسور است.

 خرابی لاستیک دور درب دستگاه

افت دما در داخل یخچال، افزایش هزینه برق، عدم بسته شدن محکم درب یخچال، تشکیل یخ زیاد و نفوذ بوهای نامطبوع به داخل یخچال از علائم خرابی لاستیک دور درب یخچال می باشند.

داغ شدن دیواره ی دستگاه

در صورتی که با تنظیم فاصله یخچال از دیوار، کاهش مواد غذایی داخل یخچال حل نشد ممکن است از انسداد کندانسور و لوله های آن باشد. در این مواقع اگر در تهران هستید بهتر است از مرکز پشتیبان سامسونگ کمک بگیرید. این مرکز نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ است و کلیه مشکلات لوازم خانگی سامسونگ را برطرف می کند.

انواع ارور های موجود در یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

ارور های یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

ارور 4E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور دیفراست می باشد. در صورت مشاهده این ارور باید سنسور محیطی، سنسور دیفراست، برد الکترونیکی، سیم کشی ها و… بررسی شوند و در صورت خرابی سنسور محیطی و سنسور دیفراست باید آن ها را تعویض کنید و در صورت خرابی برد الکترونیکی، باید بررسی و تعمیرات و یا تعویض برد توسط سرویس کار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ انجام شود.

ارور 1E یا SE  در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای وجود مشکلی در برق دستگاه می باشد. در این صورت باید دکمه یenergy saver  ( ذخیره انرژی ) و دکمه ی lightning ( روشنایی ) را با هم به مدت 15 ثانیه فشار دهید. اگر با انجام این کار مشکل بر طرف نشد، باید سیم کشی دستگاه و سنسور یخ زدایی را بررسی کنید.

ارور 5E یا 5 در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور دیفراست فریزر یا وجود مشکلی در برق دستگاه می باشد. در صورت مشاده این ارور باید ابتدا دستگاه شما ری استارت شود. اگر با ری استارت کردن یخچال، ارور برطرف نشد، باید سنسور یخ زدایی فریزر بررسی شود. این ارور ممکن است در صورت وجود مشکلی در یخ ساز اتفاق افتاده باشد، بنابراین باید سیم کشی دستگاه بررسی شود.

ارور rd در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای یخ زدگی دمپر هوا می باشد. دمپر یک دریچه است که بین یخچال و فریزر قرار دارد و باعث انتقال سرما از فریزر به یخچال می شود. در واقع دمای یخچال توسط سنسور دما اندازه گیری می شود و دمای یخچال به برد الکترونیکی اطلاع داده می شود و دمپر باز می شود. اما اگر دمپر یخ زده باشد، یا سنسور خراب باشد، یا برد خراب باشد یا موتور دمپر آسیب یده باشد، ارور rd نمایش داده می شود.

ارور PC در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای مشکلات در بخش ارتباط بین درب و برد اصلی می باشد. این ارتباطات به وسیله ی سیم به هم وصل شده اند، بنابراین اگر سیم شل شده باشد یا آسیب دیده باشد، ارتباطات دچار مشکل می شوند. در نتیجه باید سیم زیر درب را بررسی کنید. همچنین برای رفع ارور باید دستگاه را ابتدا خاموش کنید ( از برق بکشید ) و سیم زیر درب را یک بار جدا کنید و سپس مجدد وصل کنید تا ارور بر طرف شود.

ارور 6E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور دمای محیط می باشد. این مشکل معمولا بعد از قطع و وصل شدن برق اتفاق می افتد. در این صورت باید دستگاه ری استارت شود تا ارور بر طرف شود. برای ری استارت کردن دستگاه باید دکمه یPOWER FREEE  و POWER COOL  را به طور همزمان به مدت 15 ثانیه فشار دهید. اگر ارور بر طرف نشد، بهتر است تا از یک تکنسین حرفه ای از نمایندگی تعمیر و تعمیرگاه های معتبر یخچال سامسونگ کمک بگیرید.

ارور 8E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور یخ ساز می باشد. در نتیجه باید این سنسور بررسی شود. اگر سیم کشی سنسور یخ ساز شل باشد یا آسیب دیده باشد، قطعا این سنسور به درستی کار نمی کند. همچنین لازم است تا خود سنسور نیز بررسی شود و در صورت خرابی سنسور باید آن را تعویض کنید.

ارور 23E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی فن کندانسور می باشد. اگر این ارور نمایش داده شود، فن به درستی کار نمی کند و در نتیجه کندانسور خنک نمی شود. در این صورت باید فن کندانسور بررسی شود و در صورت خرابی تعمیر و یا تعویض شود، همچنین لازم است تا سیم کشی و اتصالات و برق دستگاه نیز بررسی شود.

ارور 25E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی دیفراست می باشد. یعنی دیفراست یا همان عمل یخ زدایی به درستی انجام نمی شود و قطعا در صورت انجام نشدن دیفراست مشکلات زیادی مثل افت سرما، نشت آب و… برای یخچال شما به وجود می آید. این ارور معمولا بخاطر خرابی تایمر ( زمان سنج )، خرابی صفحه کنترل، خرابی المنت، خرابی برد و… اتفاق می افتد.

ارور 33E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای وجود مشکل در گرمکن لوله پر کن یا وارد شدن صدمات فیزیکی ( گودی و تو رفتگی ) می باشد. معمولا این ارور زمانی رخ می دهد که هنگام جابه جایی دستگاه، ضربه یا آسیبی به دستگاه وارد شده باشد یا دستگاه تکان شدید خورده باشد. بعد از مشاهده این ارور می توانید با استفاده از ری ست کردن، ارور را بر طرف کنید. برای ری ست کردن باید دکمه یenergy saver  ( ذخیره انرژی ) و دکمه ی lightning ( روشنایی ) را به مدت 15 ثانیه فشار دهید. اگر مشکل بر طرف نشد، از یک تعمیرکار حرفه ای از  و نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ کمک بگیرید.

ارور 39E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور یخ ساز می باشد. در این صورت باید این سنسور و تمام اتصالات و سیم کشی های متصل به آن بررسی شود. همچنین بهتر است تا قسمت یخ ساز را کاملا از هم جدا کنید و تمام بخش های آن از قبیل لوله های آب را به خوبی بررسی کنید. علاوه بر این در صورت خرابی سنسور یخ ساز باید این قطعه را تعویض کنید.

ارور 40E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی فن بخش فریزر می باشد. فن ممکن است که در اثر قطعی سیم ها، اتصالات نا مناسب یا خرابی موتور فن به درستی عمل نکند. همچنین اگر اطرف پروانه ها یخ زده باشد، باز هم فن نمی تواند بچرخد. علاوه بر این موارد، خرابی برد الکترونیکی نیز می تواند باعث خرابی یا عمل نکردن فن شود.

ارور 84E  یا 84C در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای قفل شدگی روتور می باشد. در این صورت باید کمپرسور به دقت بررسی شود و باید کمپرسور باز شود تا بتوان به روتور دسترسی پیدا کرد. همچنین توجه داشته باشید که بررسی کمپرسور و شارژ گاز و… نیازمند تخصص و تجربه ی بالا و نیازمند ابزار حرفه ای می باشد، در نتیجه فقط افراد حرفه ای صلاحیت بررسی و بر طرف کردن این ارور را دارند.

ارور 85E در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای بی ثباتی جریان در مبدل PDA می باشد و معمولا این مشکل هنگام قطعی برق اتفاق می افتد. در صورت مشاهده این ارور باید دستگاه را ری ست کنید. همچنین می توانید دستگاه را یک بار از برق بکشید و به مدت 10 دقیقه صبر کنید و سپس مجددا دستگاه را به برق وصل کنید. اگر با انجام این موارد مشکل دستگاه بر طرف نشد، باید بررسی های تخصصی تر توسط تکسین متخصص انجام شود. همچنین همین مشکل ممکن است با کد خطای 88، 83E، 86E نیز نمایش داده شود، که همه ی آن ها به معنای عملکرد نا مناسب مبدل PBA می باشند و برای رفع ارور باید عمل ریست کردن انجام شود.

ارور D5 در یخچال فریزر سامسونگ

این ارور به معنای خرابی سنسور یخچال فریزر می باشد. این مشکل می تواند در اثر خرابی سنسور یخچال فریزر، مشکلات سیم کشی، مشکلات اتصالات، خرابی صفحه کنترل الکترونیکی، خرابی برد و… اتفاق افتاده باشد. در این صورت باید یخچال را از برق جدا کنید و بعد از گذشت 5 دقیقه دستگاه را به برق وصل کنید، اگر ارور بر طرف نشد، باید با تکنسین متخصص از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

شماره تماس مناطق نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

تعمیرگاه سامسونگ پشتیبان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی SAMSUNG در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در شمال تهران

شامل محله های دربند، درکه، تجریش، اندرزگو، فرمانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، ازگل، اوین، اختیاریه، چیذر، دیباجی، پاسداران، ملاصدرا، دروس، جماران، دار آباد، ولنجک، زعفرانیه، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، ظفر، حسین آباد، امامزاده قاسم، ولیعصر، دولت، قیطریه، کامرانیه، قلهک، محمودیه، داودیه، سعادت آباد، الهیه، دزاشیب، گلاب دره، جردن و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در غرب تهران

شامل محله های مرزداران، شهرک اکباتان، ارم، پونک، ستارخان، شهرک غرب، گیشا، فرحزاد، شهر آرا، طرشت، شهران، شمشیری، تیموری، شهرک آپادانا، جنت آباد، بیمه، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، صادقیه، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، شهران، سازمان آب، چیتگر، سازمان برنامه، مهر آباد، کوهک و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در شرق تهران

شامل محله های صد دستگاه، حکیمیه، تهران پارس، نارمک، دردشت، مدائن، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، پیروزی، مهران، حشمتیه، ارامنه، صفا، کرمان، شورا، امامت،   زینبیه، نیروی هوایی، علم و صنعت، هنگام، تسلیحات، سراج، لویزان، دلاوران، رسالت و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در مرکز تهران

شامل محله های آزادی، فاطمی، بلوار کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد،  ولیعصر، امیر آباد، یوسف آباد، جمالزاده، سنایی، گاندی، کوی نصر، خوش، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، بازار، وصال شیرازی، میرزای شیرازی، امین حضور، مولوی، راه آهن، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، بهارستان، زنجان، سلسبیل، مولوی و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در جنوب تهران

شامل محله های یاخچی آباد، افسریه، خاوران، کیان شهر، اسلام شهر، شهر ری، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، خاور شهر، کمیل، آهنگ، شوش، آگاهی، محلاتی، جاجرود، طیب، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، شکیب، کهریزک، زهتابی، قزوین، منصوریه، اتابک، والفجر، شاد آباد و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

4.5/5 - (14 امتیاز)

102 thoughts on “نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران”

 1. عزت مهدی پور

  درورد ، از اطراف ساید بای ساید سامسونگ بوی بسیار بدی میاد قاب پشت یخچال رو بررسی کردم دیدم روی کندانسور یه مقدار مایع مشکی رنگ جمع شده و منشاء بو از همین ناحیه هست. حالا باید چیکار کنم ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   با سلام ، مایع سیاه رنگی که فرمودید احتمالا به علت نشت خون آبه گوشت در مخزن دیفراست می باشد . شما باید این قسمت را تمیز کنید . برای تمیز کردن این ناحیه از یک برس یا مسواک تمیز استفاده کنید و آن را توسط آب با استفاده از شلنگ آب بشویید تا این ناحیه کاملا تمیز شود .

 2. کبری تبسمی

  موتور یخچال فریزر سامسونگ من بعد از 3 ساعت خاموش میشه ، با این که برق دستگاه مشکلی نداره ، اما چراغ های روی دستگاه خاموش میشه . تعمیرکار سنسور یخچال رو تعویض کرد اما مشکل حل نشد ، برد دستگاه هم تعمیر کردن اما بازم مشکل حل نشد ، یعنی برد هم مشکلی نداشت ، به نظرتون ایراد چیه ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   درود ، دوست گرامی احتمالا دستگاه شما دیفراست طولانی میکنه و این مشکل هم معمولا به علت خرابی المنت یا ترموفیوز اتفاق میوفته .

 3. خانم احمدی

  سلام
  وقتتان بخیر
  ما منزل نبودیم وقتی آمدیم متوجه شدیم درب دسترسی سریع یخچال باز مانده که حدودا یک روز و نصف باز مانده بود.
  متوجه شدیم مواد غذایی داخل فریزر آب شده. بعد از آن دمای فریزر تا منفی 6 بیشتر نمی رود. چطورمشکل رفع می‌شود؟
  ممنون

 4. با عرض سلام و ادب ، کمپرسور یخچال استارت میشه ، اما بعد از چند ثانیه خاموش میشه ، و سیم پیچ ها با یکدیگر و با بدنه اتصال کوتاه ندارند . همچنین مقدار مقاومت 12 اهم می باشد . آیا باید کمپرسور تعویض شود؟ لطفا هزینه بازدید و عیب یابی را اعلام می کنید ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   با سلام دوست گرامی ، باید رله اورلود تعویض شود . اگر ایراد بر طرف نشد ، احتمالا موتور سوخته است و باید موتور تعویض شود . برای دریافت هزینه ی ایاب ذهاب و بازدید یخچال سامسونگ لطفا با شماره تلفن های درج شده در این صفحه با کارشناسان ما در تماس باشید.

 5. درود بر شما ، رله و اورلود یخچال ساید بای ساید سامسونگ را تعویض کردم ، و موتور یخچال شروع به کار کرد . ولی چند ساعت بعد کمپرسور از کار افتاد ، من دوباره رله و اولود رو عوض کردم و اولود سوخت . چرا ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، اورلود بدون دلیل نمی سوزد ، زیرا اولود دارای یک فیوز حرارتی می باشد . اگر اورلود سوخت احتمالا این قطعه تقلبی بوده ، در نتیجه باید از یک رله اورلود اصلی استفاده کنید . همچنین این احتمال وجود دارد که در سیستم برد اتصالی وجود داشته باشد ، که البته این احتمال بسیار کم می باشد .

 6. سلام علیکم ، من 8 سال پیش یک یخچال فریزر سامسونگ مدل k7wsw را خریداری کردم ، در حال حاضر درجه ی یخچال به 24 سانتی گراد و درجه فریزر به 4 سانتی گراد بالای صفر رسیده است . به نظرم یخچال و فریزر کار نمی کند . یکی از همکاران شما به بنده گفتند دستگاه را به مدت یک ساعت از برق خارج کنم و بعد از یک ساعت مجدد دستگاه را به برق وصل کنم ، من این کار را 3 مرتبه انجام دادم اما از دیروز تا الان دستگاه انگار کار نمی کنه . لطفا راهنمایی میفرمایین که چکار باید کنم ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام و درود بر شما دوست گرامی ، اول از همه باید از کارکرد موتور هنگام روشن بودن دستگاه مطمئن شوید . راه تست موتور بسیار ساده است ، به این صورت که باید دستگاه را به جلو بکشید و به صورت فیزیکی موتور را لمس کنید ، در صورت گرم بودن و لرزش متوجه می شوید که احتمالا موتور سالم است و در صورت سالم بودن موتور احتمالا مشکل از نبود گاز می باشد . همچنین اگر احیانا موتور کار نمی کند ، یعنی این که احتمال سوختن موتور وجود دارد .

 7. کوروش گل آرایی

  درود بر شما ، یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارم ، قسمت درجه ی یخچال هی چشمک می زند و قطع و وصل می شود ، و از درجه ی 3 به 1 می رود و مجدد به درجه ی 3 برمیگردد و خیلی صدای تیک تیک به گوش می رسد ، علت این مشکل چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، احتمالا مشکل از سنسور دیفراست و یا گاز می باشد . در این صورت باید ابتدا به مدت نیم ساعت دستگاه را از برق جدا کنید و درب یخچال را باز کنید و بعد از نیم ساعت باید درب یخچال را ببندید و یخچال را روشن کنید و تا چهار ساعت درب یخچال را باز نکنید . اگر مشکل بر طرف نشد ، ایراد از آیتم هایی می باشد که در ابتدا عرض کردم .

 8. سلام
  وقتتون بخیر
  من یخچال و فریزر دوقلو سامسونگ دارم. فریزرش صداهای عجیبی میده. دقت کردم از داخل فریزر، پشت اخرین کشوی فریزر که یه مستطیل کوچیک مشکی هست این صدا میاد. صداش هم طوریه که انگار صدای بهم خوردن یخ و حالت جریان هوای خیلی سرده که سریعا قطع و وصل میشه. گاهی هم صدا نمیده. مشکلی داره؟

 9. حامد رضایی

  سلام یخچال فریزر سامسونگ مدل فریزر پایین دارم با کشیدن دوشاخه و زدن به برق ۴یا ۵ ساعت کار میکنه و به دمای مطلوب برسه خاموش میشه ولی برای دوباره روشن شدن باید دوباره دو شاخه را بکشه بزنی به برق روشن بشه مشکل چی میتونه باشه به نظر شما؟

 10. سلام
  یخچال من از نوع بالا یخچال و پایین فریزر مشکلی که من دارم مدتی است آب در جا میوه ای جمع میشه و الان چند روزه هست که صدای فن از داخل یخچال شنیده میشه و درب که باز میکنم قطع میشه در ضمن اطمینان دارم که فن کنار کمپروسور نیست و صدا از داخل قسمت بالایی (یخچال ) است

 11. سلام یخ ساز فریزر ما یکسره شده و اهرمی که درب یخساز رو باز میکنه که یخ ها بیرون بریزن دائم در حال چرخیدن هست..مشکل از کجا میشه

 12. سلام ، یخچال من ساید بای ساید سامسونگ هست و دستگاه حدود 10 سال کار کرده . کمپرسور یخچال صدای ناهنجار میده ، علتش چیه ؟ ما محله ی تهرانپارس هستیم ، اگه تعمیرکار یخچال بخوایم میفرستین ؟ و حدود هزینه ی تعمیر یخچال رو هم میفرمایین که چقدر هست ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   درود دوست گرامی ، علتش میتونه خرابی خود کمپرسور ، یا کیپی ، انسداد ، روغن دادن و مواردی از این قبیل باشه . باید دستگاه شما توسط تکنسین بررسی بشه تا ایراد اصلی پیدا بشه . هزینه ی تعمیرات هم بر اساس نوع ایراد و خرابی تعیین میشه . بله مجموعه سامسونگ پشتیبان به تمام نقاط تهران تعمیرکار یخچال میفرسته ، برای هماهنگی بیشتر لطفا با شماره تلفن 47278 021 تماس بگیرید .

 13. نیایش رستگارپور

  وقت بخیر ، یخچال فریزر سامسونگ بالا فریزر پایین یخچال دارم . بدنه ی یخچال به شدت داغ شده . مشکلش چی میتونه باشه ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، گرم شدن بدنه ی یخچال ربطی به برند یا مدل یخچال نداره . معمولا هم می تونه دلایل مختلفی داشته باشه . بهتون پیشنهاد میدم که وارد این لینک بشید و مقاله ی علل گرم شدن یخچال فریزر سامسونگ مطالعه بفرمایید :
   https://www.samsungposhtiban.com/refrigerator/cause-overheating-body/

 14. سلام یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارم ، دستگاه یک صدایی رو به صورت مکرر تکرار میکنه ، یک صدایی مثل چکه کردن آب و کوبیده شدن ، زمانی که شیر آب باز میشه صدا کلا میوفته . مشکل چیه ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، معمولا چنین صدا هایی به این معناست که یکی از قطعات بیجا عمل می کند و باید دستگاه توسط تکنسین بررسی شود .

 15. سلام کشوی فریزر یخچال فریزر سامسونگ مدل SRL710EV اینجانب شکسته . میتونید راهنمایی کنید که آیا موجود دارین یا میشه تعمیرش کرد ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، خیر موجود نمی باشد ، اما میتوان در کارگاه کشو ها را بازسازی کرد . جهت هماهنگی لطفا تماس بگیرید

 16. خادم نژاد

  سلام یخچال سامسونگ دو قلو دارم خنک نمیکنه . دو روز خاموشش میکنیم بعد درست میشه ، بعد از یک هفته دوباره از کار میوفته . یعنی پشت فن یخ میزنه و دوباره از کار میوفته . فن و المنت تعویض شده ، بازم درست نشد ، مشکل از کجاست ؟ با تشکر

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   احتمالا مشکل سیستم دیفراست هست ، ممکنه خرابی از سنسور دیفراست یا المنت باشه . بهتره دستگاه شما توسط تکنسین بررسی بشه .

 17. سلام کشوی جا میوه ای یخچال ساید بای ساید سامسونگ ما شکسته آیا شما موجود دارین ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، باید تماس بگیرید . اگر موجود باشد ، می توانید تهیه کنید و اگر در بازار موجود نباشد ، برایتان بازسازی می کنیم . برای استعلام این قطعه لطفا تماس بگیرید .

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، بله موجود می باشد . جهت هماهنگی لطفا با شرکت تماس بگیرید .

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، بله انجام میدیم ، جهت هماهنگی و ثبت درخواست لطفا تماس بگیرید .

 18. سلام یخچال سامسونگ دو در ، سه روز پیش یخچال ما گرم شد و دیگه کار نکرد ، رله اورلودش رو عوض کردیم الان بوق میزنه ارور d میده . میشه لطفا راهنمایی بفرمایید . سرماش هم درست شد فقط بوق میزنه .

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، اگر سرما درسته بوق قطع میشه . اما اگر با ترمومتر سرما کم بود موتور ضعیفه از گاز نیست چون رله عوض کردید ، احتمال این که موتور خراب شده باشه هست .

  2. سلام ،
   یخچال فریزر سای بای ساید سامسونگ دارم. فن آن سوخته، فن با ولتاژی اشتباه انداختن باعث شد کلا سیستم آن بهم بخوره، الان ال سی دیش از کار افتاد و تزدیک دو سال است یکسره شده، و یخچالش خیلی سرد است و همه چیز رو منجمد می کند. لطفا راهنمایی کنید.
   MODEL RS5FHSW
   DA99_03350C

 19. سلام خسته نباشید ، ببخشید میخواستم هزینه شارژ گاز ساید بای ساید سامسونگ رو بدونم . خیلی ممنون

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، هزینه ی شارژگاز به میزان خالی بودن و میزان نیاز شارژ گاز بستگی داره ، شروع قیمت از 1300 می باشد تا 2800 ، تازه به شرط این که دستگاه نشتی نداشته باشه ، اگه نشتی داشته باشه قیمت به این مورد گفته شده اضافه میشه .

 20. سلام یخچال سامسونگ دارم ، صدای آلارم یخچال به صورت مداوم بوده و مانع از خوابمان شده . ثانیه به ثانیه دای آلارم میاد ، باید چیکارش کنیم ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، دستگاه را به مدت 2 ساعت از برق بکشید احتمالا مشکل رفع میشه ، در غیر این صورت باید دستگاه شما توسط تکنسین بازدید شود .

 21. سلام من یه قطعه برای یخچال ساید بای ساید سامسونگ میخوام . در واقع فنر دیسپنسر آب یخچال سامسونگ مدل rt77 رو موچود دارین ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، باید با شماره های شرکت تماس بگیرید و مدل یخچالتون رو اعلام کنید و در صورت موجود بودن قطعه ، قیمت به شما اعلام می شود . و در صورت تمایل می توایند قطعه را سفارش دهید تا برای شما ارسال شود .

 22. سلام یخچال فریزر سامسونگ چند ساعتی هست که سرمایش نداره نه یخچال نه فریزر ، مشکل چیست ؟ تشکر

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، علل مختلفی می تونه وجود داشته باشه ، باید دستگاه شما توسط تعمیرکار بررسی بشه .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی لطفا جهت استعلام موجودی و خرید قطعات یخچال سامسونگ با شماره های شرکت تماس بگیرید .

  2. سلام وقت بخیر. من حدودا ۷سال هست که یخچال دوقلو سامسونگ دارم جدیدا فریزر صدا میده بعد قطع میشه صداش نمیدونم مشکل از چیه ؟ قسمت موتور را تمیز کنم درست میشه ؟چون کارکرد فریزر مشکلی نداره.

 23. سلام.یخچال مدل فریزر پایین دارم که هر چند ثانیه آلارم میده و همزمان با این آلارم چراغ قفل خاموش و روشن میشه.علتش میتونه چی باشه ؟

 24. سلام یخچال فریزر سامسونگ دارم ارور 25E میده مشکل چیه ؟ قبلا خطای دیفراست میداد ، دستگاه رو از برق کشیدم و مجدد به برق وصل کردم الان این ارور رو میده ایراد چیه ؟ ظاهرا میگن ایراد از سنسور اواپراتور هست . درسته ؟

  1. دیبا پشتیبان

   به برق وصل کردم الان این ارور رو میده ایراد چیه ؟ ظاهرا میگن ایراد از سنسور اواپراتور هست . درسته ؟
   پاسخ : سلام دوست گرامی ، اگر مشکل سرما نداشته باشه وقتی از برق کشیدین باید ایراد رفع میشد ، پس با این حساب مشکل سرما هم داره و باید تکنسین دستگاه شما را حضورا بررسی کنه تا ایراد پیدا بشه .

 25. سلام خسته نباشید ، یه سوال داشتم ، چرا یخچال خنک نمیکنه ؟ الان مدت دو روزه که یخچالمون اصلا سرمایی نداره .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، این مشکل دلایل مختلفی میتونه داشته باشه . به عنوان مثال ، کمبود گاز ، نشت گاز ، مشکل کمپرسور ، خرابی لاستیک درب و … . باید دستگاهتون توسط تکنسین دیده بشه .

 26. سلام
  به تازگی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل rr39 و rz32 خریداری کردم.
  وقتی موتور یخچال روشن میشه صدا میده. شبیه صدای فن فلزی که با یه چیزی برخورد داره.

 27. سلام یخچال فریزر سامسونگ دارم ارور 25E میده مشکل چیه ؟ قبلا خطای دیفراست میداد ، دستگاه رو از برق کشیدم و مجدد به برق وصل کردم الان این ارور رو میده ایراد چیه ؟ ظاهرا میگن ایراد از سنسور اپراتور هست . درسته ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، اگر مشکل سرما نداشته باشه وقتی از برق کشیدین باید ایراد رفع میشد ، پس با این حساب مشکل سرما هم داره و باید تکنسین دستگاه شما را حضورا بررسی کنه تا ایراد پیدا بشه .

  1. دیبا پشتیبان

   این مشکل دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ، به عنوان مثال از جمله مهترین علل خنک نکردن یخچال می توان به خرابی ترموستات ، نشت گاز ، خرابی کمپرسور ، خرابی فن ، خرابی لاستیک اشاره کرد .

 28. سلام از شهرستان مزاحمتون میشم من یخچال سامسونگ دو طبقه دارم رفته بودیم مرخصی وقتی برگشتیم روی بردش خطایی میزد از برق کشیدم دوباره زدم به برق خوب شد ولی شب بعدش اون خطا دوباره اومد من با دکمه های روی برد خاموشش کردم ولی دیگه روشن نشد به یک تعمیر کار دادم گفت ای سی مشکل داره ممکنه راهنمایی بفرمایید

 29. حبیب اللهی

  سلام ، یخچال ما خنک نمیکنه ، ایرادش چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، این مشکل میتونه دلایل مختلفی داشته باشه . به طور کلی در صورت عدم خنک کردن یخچال باید عواملی از قبیل ترموستات ، شارژ گاز ، کمپرسور ، لاستیک دور درب و فن بررسی شوند .

 30. سلام ، ما یخچال سامسونگ داریم الان دو روزه که اصلا سرما نداره . میخوام بدونم چرا یخچال ساید بای ساید سامسونگ خنک نمیکنه ؟

  1. دیبا پشتیبان

   این مشکل دلایل مختلفی میتونه داشته باشه . به عنوان مثال ممکن است مشکل از نشت گاز یا کم بودن گاز باشد . همچنین ممکن است ترموستات ، کمپرسور ، فن یا لاستیک دور درب دچار مشکل شده باشند .

 31. سلام ، ما یک یخچال فریزر سامسونگ داریم . موتور یخچال کار میکنه ولی سرمای یخچال کم شده ، مشکلش چیه ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است که شما درجه ترموستات را روی عدد مناسب تنظیم نکرده باشید و در نهایت ترموستات تنظظیم نباشد .

  1. دیبا پشتیبان

   این مشکل دلایل مختلفی میتونه داشته باشه . به طور کلی باید مواردی از قبیل ترموستات ، کمپرسور ، لاستیک دور درب ، فن ، شارژ گاز و … بررسی شوند .

 32. سلام. وقت بخیر. از کرج پیام میدم.
  دو سه روز هست که درجه یخچال ساید سامسونگ ، از ۳ که بود چشک میزنه. و ظاهرا خنک نمیکرد. برای اینکه محتویات رو خالی کنم، درجه بیشتر هم شده و حالا روی ۹ درجه چشمک میزنه. البته درجه فریزر روی -۲۰ هست. اگر امکان داره، راهنمایی بفرمایید. ممنون میشم.

 33. سلام دکمه قفل یخچال سامسونگ مدلrsبازنمیشه یخچال را ریست کردم ولی باز دکمه قفل عمل نمیکنه میشه لطف کنید راهنمایی بفرماید

 34. سلام . من مدت 8 سال هست که یخچال فریزر سامسونگ دارم ، خوشبختانه تا الان هیچ مشکلی نداشته ، اما چند روزی هست که دمای فریزر بین 1 درجه تا 8 درجه هست و مواد غذایی اصلا یخ نمیزنن ، البته چند روز انگار به ظاهر درست شده بود و دماش به 20 رسید ولی الان بازم مث قبل شد . راستی اینم بگم که 3 سال پیش موتور یخچال تعویض شده بود و این که الان بعضی از قسمت های بدنه گرمه ، ممنون میشم علت این مشکل رو بفرمایید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، این تغییرات ناگهانی میتونه بخاطر خرابی فن داخلی باشه ، بنابراین باید فن ها را بررسی کنید .

  1. دیبا پشتیبان

   این مشکل دلایل مختلفی میتونه داشته باشه . از مهم ترین دلایل خنک نکردن یخچال میتوان به مشکلات ترموستات ، کمپرسور ، لاستیک دور درب ، نشت گاز ، خرابی فن و … اشاره کرد .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، شل شدن مواد غذایی داخل فریزر علل مختلفی میتونه داشته باشه ، به عنوان مثال خرابی لاستیک دور درب ، یخ زدگی اواپراتور ، خرابی کمپرسور و … در لینک زیر تمامی دلایل شل شدن مواد غذایی داخل فریزر توضیح داده شده است .
   https://www.samsungposhtiban.com/refrigerator/melting-food/

 35. سلام وقت بخیر ، تعمیر کار یخچال اومد و دستگاه مارو بررسی کرد ، گفت برد یخچال ساید بای ساید سامسونگ ما خراب شده . آیا شما تعمیرات برد یخچال سامسونگ رو انجام میدین ؟ البته علت خرابی برد رو هم نمیدونم میشه توضیح بفرمایید .

   1. سلام خسته نباشید
    من فریزر سامسونگ مدل RZ7 دارم الان جند وقتی که از یه دریچه بالاتر اب می اید و کف فریزر یخ می ببنده
    فریزر از برق می کشم تمیزش می کنم ولی باز هم یخ می زنه
    اکه دریچه ها مسدود شده نمی دونم چطور بازش کنم

 36. سلام من یه یخچال دوقلو سامسونگ دارم اواپراتور یخچال برفک میزنه طوری که دما ی یخچال پایین میاد من مجبورم یخچال باز کنم و برفک اونو اب کنم بعد 15 روز دوباره همین مشکل پیش میاد و من مجبورم هر 15 روز همین عمل رو تکرار کنم فن و سنسور هم تعویض کردم ولی مشکل برطرف نشد الان نزدیک به 8 ماه است این کار و تکرار میکنم لطف بفرمایید راهنمایی ممنون

  1. سامسونگ پشتیبان

   سلام این کار معمولا باید توسط تکنسین انجام بشه و گاها با اضافه کردن المنت مشکل حل میشه

   1. از کجا میتونیم بفهمیم جا برای اضافه کردن المنت وجود دارد چون ما دوتا یخچال خریدیم دوتاشون همین مشکل داره ممنون

 37. سلام. من یخچال فریزر مدل cooltech pro دارم. از دیروز خاموش شد. از برق خارج کردم و چند دقیقه بعد به برق زدم. حدود سه تا چهار ساعت کار میکند و مجددا خاموش می شود.ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.
  لطفا حدود هزینه تعمیر و یا تعویض قطعه مورد نیاز را هم بفرمایید

  1. سامسونگ پشتیبان

   سلام اول باید مشخص بشه مشکل از برد هست یا کمپرسور و بعد هزینه مشخص میشه

 38. سلام من دمای فریزر میزارم روی ۱۴ ولی چند روز بعد خود به خود میره روی ۲۵ درجه مشکل چیه

 39. سلام خسته نباشید من حدودا ۶ ساله یخچال ساید سامسونگ مدل G26KUPN دارم دیروز یکدفعه صدای شبیه به ریختن ظرف داد و خاموش شد . دیگه روشن نمیشه علت چی میتونه باشه . مشکل کجاست ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش