تعمیرات تلویزیون سامسونگ در تهران

مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان در سال 1389 مجوز مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ SAMSUNG را دریافت نمود. این شرکت دارای تعداد بالایی پرسنل و شعبات متعددی در نقاط مختلف تهران می باشد و به صورت شبانه روزی و در تمام روز های هفته خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل را انجام می دهد. سرویس دهی و ارائه ی خدمات توسط این مرکز تعمیرات در کوتاهترین زمان ممکن یعنی کمتر از یک ساعت انجام می شود. همچنین شما می توانید با برقراری یک تماس با شماره تلفن های موجود در سایت، سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات مشاوره ی تخصصی با کارشاسان ما نیز بهره مند شوید. ضمنا ما دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در سراسر تهران می باشیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ دیبا پشتیبان

 • در این مرکز، تعمیرات تلویزیون سامسونگ شما در منزل انجام می شود، در نتیجه نیازی به حمل و نقل دستگاه نمی باشد و دیگر لازم نیست هزینه های زیادی را برای جابه جایی دستگاه و مشکلات مربوط به حمل و نقل دستگاه را متحمل شوید.
 • مرکز تعمیرات دیبا پشتیبان ایرانیان برای درک شرایط هموطنان عزیزمان، تمام سعی خود را می کند تا هزینه های تعمیرات تلویزیون سامسونگ شما را تا جای ممکن به حداقل برساند.
 • تکنسین های ما سعی می کنند تا جای امکان قطعات خراب دستگاه را به جای تعویض، تعمیر کنند تا هزینه های پرداختی به حداقل ممکن برسد.
 • در صورتی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشته باشد، از قطعات اصل و اورجینال تلویزیون LED و LCD سامسونگ استفاده می شود و قطعات دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.
 • خدمات تعمیرات انجام شده توسط این مرکز دارای گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می باشد. یعنی اگر قسمت تعمیر شده توسط شرکت، خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه تلویزیون شما را مجدد تعمیر می کند.
 • این مرکز دارای تعداد زیادی متخصص در حوزه تعمیرات تلویزیون سامسونگ می باشد، بنابراین تکنسین های ما در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مراجعه کنند و دستگاه شما را بررسی کنند و در صورت نیاز، تعمیرات لازم را انجام دهند.

مرکز خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تمامی کارشناسان و تعمیر کاران در مرکز خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان دارای میانگین 10 سال تجربه ی کار عملی و تجربی در زمینه ی تعمیرات انواع تلویزیون های سامسونگ می باشند و از ضعف ها و ایرادات این دستگاه ها آگاهی کامل دارند، بنابراین در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاه شما را متوجه می شوند و به سرعت آن ایراد را رفع می کنند. همچنین تمامی تکنسین های این مرکز تعمیرات هر ساله دوره های تخصصی تعمیرات انواع تلویزیون ال ای دی و ال سی دی سامسونگ را می گذرانند و از جدید ترین تغییرات در دستگاه های سامسونگ اطلاع کامل دارند و تعمیرات تمامی مشکلات دستگاه را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهند.

شما عزیزان می توانید انواع خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ را از مرکز تعمیرات سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان دریافت کنید. بنابراین برای بهره مند شدن از این خدمات می توانید هم اکنون با شماره تلفن های موجود در این وب سایت تماس بگیرید و از خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون این مرکز خدمات تعمیرات SAMSUNG استفاده کنید. همچنین می توانید سوالات خود را در خصوص تعمیرات دستگاه مورد نظرتان از کارشناسان ما بپرسید.

تعمیرات تلویزیون ال ای دی و ال سی دی سامسونگ

ایرادات رایج در تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تلویزیون ها صرف نظر از برندشان، یک سری مشکلات مشترک دارند. از مهم ترین ایرادات تلویزیون ال ای دی سامسونگ می توان به روشن نشدن، خاموش شدن ناگهانی، قطع شدن تصویر، پرش تصویر، ویروسی شدن دستگاه، اختلال در تصاویر، شکستگی پنل، کم نور شدن تصایر، سیاه شدن نیمه ی بالای تصویر، دیر روشن شدن دستگاه، کار نکردن ریموت، در نیامدن از حالت استند بای و… اشاره کرد. ما در ادامه قصد دارم تا با جزئیات بیشتری به بررسی مشکلات تلویزیون ال ای دی سامسونگ بپردازیم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید.

روشن نشدن تلویزیون ال ای دی سامسونگ

یکی از شایع ترین مشکلات تلویزیون ها، روشن نشدن آن ها می باشد. و خب قطعا روشن نشدن دستگاه اتفاق بسیار ناخوشایندی می باشد. معمولا روشن نشدن تلویزیون بخاطر خرابی برد پاور یا همان POWER BOARD اتفاق می افتد. همچنین نوسانات برق نیز می تواند باعث سوختن برد پاور شود و باعث بروز چنین مشکلی شود. علاوه بر این گرم شدن زیاد دستگاه می تواند باعث آسیب زدن به قطعات داخلی شود.

خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون ال ای دی سامسونگ

گاهی ممکن است که دستگاه بدون انجام هیچ تنظیماتی و به صورت ناگهانی روشن و خاموش شود. این مشکل معمولا بخاطر خرابی برد پاور اتفاق می افتند. برد پاور یکی از مهم ترین قسمت ها در دستگاه شما می باشد که برق مورد نیاز را را از برق شهری دریافت می کند و وظیفه دارد تا به قسمت های مختلف دستگاه، ولتاژ برساند. یعنی هر بخش الکترونیکی که در دستگاه می بینید باید برق خود را از برد پاور دریافت کند. خرابی این قطعه می تواند باعث بروز مشکل در بسیاری از قسمت ها شود و یکی از این مشکلات نیز خاموش و روشن شدن دستگاه می باشد. در این صورت لازم است تا ابتدا نرم افزار دستگاه بررسی و تعویض شود و اگر با انجام این کار مشکل بر طرف نشد، باید آی سی، قطعات مربوط به بخش حافظه تعویض شوند و اگر باز هم مشکل بر طرف نشد، باید برد پاور به طور کلی توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعویض گردد.

طولانی شدن زمان روشن شدن تلویزیون ال ای دی سامسونگ

اگر تلویزیون شما با تاخیر روشن می شود، محتمل ترین حالت خرابی از برد پاور می باشد. معمولا این مشکل در تلویزیون های قدیمی اتفاق می افتد. این مشکل در ابتدا با تاخیر در روشن شدن دستگاه خود را نشان می دهد و حین روشن شدن، چراغ استند بای چشمک می زند و به مرور، زمان روشن شدن دستگاه افزایش پیدا می کند تا جایی که ممکن است دستگاه شما هرگز روشن نشود.

تاریک شدن تصاویر در تلویزیون ال ای دی سامسونگ

بیشتر مشکلاتی که برای تصاویر در تلویزیون های ال ای دی رخ می دهد، به دلیل وجود مشکل در بک لایت می باشد. بک لایت در واقع نور پشت تصاویر می باشد و ما به واسطه ی نوری که توسط بک لایت ایجاد می شود، می توانیم تصاویر را در تلویزیون مشاهده کنیم. در پشت پنل دستگاه، تعداد زیادی لامپ ال ای دی وجود دارد و این لامپ های ال ای دی همان بک لایت هستند. علت تاریک شدن تصاویر در دستگاه هم بخاطر سوختن و خرابی بک لایت یا همین لامپ ها می باشد. در این صورت باید بک لایت توسط یک تکنسین حرفه ای از مراکز و تعمیرگاه های معتبر در زمینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعویض گردد.

نبود تصویر و وجود صدا در تلویزیون ال ای دی سامسونگ

گاهی ممکن است که هیچ تصویری روی پنل دستگاه مشاهده نکنید و رسما یک صفحه ی مشکی یا یک صفحه ی خیلی تاریک ببینید، اما دستگاه هنوز صدا دارد. این مشکل به علت خرابی بک لایت یا همان نور زمینه اتفاق می افتد. معمولا در این صورت باید بک لایت تعویض شود تا مشکل بر طرف گردد. همچنین این مشکل می تواند در اثر خرابی برد تیکان نیز اتفاق افتاده باشد. برد تیکان وظیفه ی پردازش تصاویر را به عهده دارد. بنابراین در صورت خرابی برد تیکان تصویر به درستی پردازش نمی شوند. همچنین توجه داشته باشید که در صورت سوختن یکی از لامپ های ال ای دی، بقیه لامپ ها نیز کم کم شروع به سوختن می کنند و رسما کل صفحه سیاه می شود.

نبود صدا و وجود تصویر در تلویزیون ال ای دی سامسونگ

بر عکس حالت بالا، گاهی ممکن است که تصویر وجود داشته باشد و هیچ مشکل هم در نمایش تصاویر وجود نداشته باشد ولی هیچ صدایی شنیده نشود، انگار که دستگاه روی حالت بی صدا قرار گرفته است. این مشکل معمولا بخاطر وجود مشکلی در بلند گو ها، خرابی مین برد، خرابی یا شل بودن کابل های صدا اتفاق می افتد.

خارج نشدن تلویزیون از حالت استند بای

اگر دستگاه از حالت استند بای خارج نمی شود، احتمالا برد پاور دچار مشکل شده است، در نتیجه باید برد پاور بررسی شود. زیرا همان طور که گفته شد، برد پاور، ولتاژ مورد نیاز تمام قطعات موجود در تلویزیون را تامین می کند و اگر برد پاور خراب باشد، ممکن است که دستگاه در حالت استند بای بماند و اصلا روشن نشود. همچنین این مشکل می تواند در اثر خرابی برد مین نیز اتفاق افتاده باشد. بنابراین لازم است تا ابتدا برد پاور بررسی شود و اگر برد پاور سالم بود، باید برد مین یا همان مین برد نیز توسط یک سرویس کار مجرب از مراکز معتبر تعمیرات تلویزیون سامسونگ بررسی شود.

قطع شدن تصویر بعد از چند ثانیه روشن بودن تلویزیون ال ای دی سامسونگ

گاهی ممکن است که شما دستگاه را روشن کنید و هم صدا و هم تصویر وجود داشته باشد، ولی بعد از چند ثانیه تصویر قطع شود. این مشکل معمولا بخاطر خرابی برد بک لایت یا خرابی ال ای دی های بک لایت اتفاق می افتد. در این صورت باید بک لایت تعویض شود.

سیاه شدن بالای تصویر در تلویزیون ال ای دی سامسونگ

گاهی ممکن است که نیمی از صفحه دارای تصویر باشد و نیمی دیگر سیاه باشد. این مشکل معمولا بخاطر خرابی پنل دستگاه اتفاق می افتد. در این صورت باید پنل بررسی شود و لازم به ذکر است که معمولا در بیشتر اوقات امکان تعمیر پنل وجود ندارد و لازم است تا پنل به طور کامل تعویض شود.

بهم ریختگی رنگ در تلویزیون ال ای دی سامسونگ

این مشکل ممکن است که بخاطر بهم ریختن تنظیمات نرم افزاری دستگاه اتفاق افتاده باشد و یا ممکن است که بخاطر تنظیمات نا درست رنگ ایجاد شده باشد. بنابراین باید به بخش تنظیمات دستگاه بروید. باید تنظیمات رنگ را بیشتر کنید. همچنین ممکن است که این ایراد از خرابی برد تیکان باشد و لازم باشد تا این قطعه توسط یک تعمیر کار حرفه ای از مراکز  و تعمیرگاه های معتبر تلویزیون سامسونگ تعویض گردد.

ارور ها و هزینه تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

انواع ارور های موجود در تلویزیون سامسونگ

 • خاموش و روشن شدن دستگاه : این ایراد یکی از ایرادات رایج در تلویزیون های سامسونگ می باشد. این مشکل می تواند در اثر خرابی برد پاور و یا خرابی آی سی اتفاق بیوفتد. در این صورت احتمالا لازم است تا آی سی یا برد پاور به طور کامل تعویض شوند تا مشکل دستگاه بر طرف شود.
 • دیر روشن شدن تلویزیون : این مشکل می تواند بخاطر خرابی برد پاور و یا بخاطر اتمام عمر مفید دستگاه اتفاق بیوفتد. این ایراد می تواند به مرور زمان بیشتر شود و در نهایت به برد پاور آسیب بزند.
 • تیره شدن کامل صفحه تلویزیون : گاهی ممکن است تلویزیون روشن باشد اما صفحه نمایش بسیار تاریک باشد، و شما فکر کنید که تلویزیون خاموش است، اما در این حالت صدا پخش می شود. در این صورت ممکن است بک لایت خراب شده باشد. بک لایت در واقع همان چراغ های پشت پنل دستگاه می باشد، در صورتی که این چراغ ها بسوزند تصویر تلویزیون سیاه است، بنابراین باید بک لایت تعویض شود. در صورت نداشتن تخصص با یک تعمیرگاه مانند مرکز تعمیرات تلویزیون LED  و LCD سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان تماس بگیرید.
 • دو تایی شدن تصویر : این مشکل می تواند بخاطر مشکلات کابل یا آنتن اتفاق بیوفتد. همچنین در چنین وضعیتی ممکن است ترتیب کانال ها نیز به هم بریزد. در این صورت بهتر است تا یک تکنسین از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیر تلویزیون سامسونگ مشکل را بر طرف کند.
 • قطع شدن تصویر پس از چند ثانیه : این مشکل بخاطر خرابی ال ای دی ها (LED) و خرابی برد بک لایت اتفاق می افتد. در صورت خرابی ال ای دی ها، نور بک لایت تامین نمی شود. در نتیجه ممکن است تصویر قطع شود.
 • خارج نشدن تلویزیون از حالت استند بای : این حالت می تواند بخاطر نرسیدن ولتاژ کافی به برد پاور اتفاق افتاده باشد، در نتیجه دستگاه روشن نمی شود، که به این حالت قرار گرفتن در حالت استند بای نیز گفته می شود. بنابراین در این صورت باید برد پاور و مین برد بررسی شوند.
 • عدوم وجود تصویر : گاهی دستگاه روشن می شود و صدای آن نیز پخش می شود، اما صفحه سیاه است. در این صورت احتمالا بک لایت سوخته است. همچنین ممکن است بخشی از قسمت های لامپ های ال ای دی سوخته باشد، که در این صورت به مرور بقیه ی لامپ ها نیز می سوزند و دیگر هیچ تصویری نمایش داده نمی شود.
 • عدم وجود صدا : این مشکل می تواند بخاطر خرابی بلند گو ها اتفاق افتاده باشد. همچنین ممکن است مین برد که در واقع مغز دستگاه می باشد، آسیب دیده باشد. این مشکل باید حتما توسط تکنسین متخصص تعمیر تلویزیون سامسونگ بررسی شود.

هزینه ی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

هزینه ی تعمیرات تلویزیون سامسونگ می تواند به موارد مختلفی وابسته باشد. به عبارتی نوع خرابی دستگاه می تواند هزینه ی تعمیرات را متغیر کند. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات تلویزیون ال سی دی و ال ای دی سامسونگ با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از مشاوره ی تخصصی با کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ شبانه روزی

در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ را به صورت شبانه روزی و تعمیرات در محل انجام می شود. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت درخواست تکنسین به صورت 24 ساعته با ما در ارتباط باشید و همچنین می توانید تمامی قطعات اورجینال تلویزیون ال ای دی سامسونگ را از ما خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ می توانید با شماره تلفن 47278 021 در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ ما در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ در شمال تهران

شامل محله های دربند، درکه، تجریش، اندرزگو، فرمانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، ازگل، اوین، اختیاریه، چیذر، دیباجی، پاسداران، ملاصدرا، دروس، جماران، دار آباد، ولنجک، زعفرانیه، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، ظفر، حسین آباد، امامزاده قاسم، ولیعصر، دولت، قیطریه، کامرانیه، قلهک، محمودیه، داودیه، سعادت آباد، الهیه، دزاشیب، گلاب دره، جردن و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ در غرب تهران

شامل محله های مرزداران، شهرک اکباتان، ارم، پونک، ستارخان، شهرک غرب، گیشا، فرحزاد، شهر آرا، طرشت، شهران، شمشیری، تیموری، شهرک آپادانا، جنت آباد، بیمه، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، صادقیه، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، شهران، سازمان آب، چیتگر، سازمان برنامه، مهر آباد، کوهک و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ در شرق تهران

شامل محله های صد دستگاه، حکیمیه، تهران پارس، نارمک، دردشت، مدائن، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، پیروزی، مهران، حشمتیه، ارامنه، صفا، کرمان، شورا، امامت،   زینبیه، نیروی هوایی، علم و صنعت، هنگام، تسلیحات، سراج، لویزان، دلاوران، رسالت و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در مرکز تهران

شامل محله های آزادی، فاطمی، بلوار کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد،  ولیعصر، امیر آباد، یوسف آباد، جمالزاده، سنایی، گاندی، کوی نصر، خوش، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، بازار، وصال شیرازی، میرزای شیرازی، امین حضور، مولوی، راه آهن، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، بهارستان، زنجان، سلسبیل، مولوی و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در جنوب تهران

شامل محله های یاخچی آباد، افسریه، خاوران، کیان شهر، اسلام شهر، شهر ری، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، خاور شهر، کمیل، آهنگ، شوش، آگاهی، محلاتی، جاجرود، طیب، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، شکیب، کهریزک، زهتابی، قزوین، منصوریه، اتابک، والفجر، شاد آباد و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278