تعمیرات کولر گازی اسپلیت سامسونگ در تهران

مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان در سال 1389 مجوز مرکز تعمیرات کولر گازی سامسونگ SAMSUNG را دریافت نمود. این شرکت دارای تعداد بالایی پرسنل و شعبات متعددی در نقاط مختلف تهران می باشد و به صورت شبانه روزی و در تمام روز های هفته خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ در محل را انجام می دهد. سرویس دهی و ارائه ی خدمات توسط این مرکز تعمیرات در کوتاهترین زمان ممکن یعنی کمتر از یک ساعت انجام می شود. همچنین شما می توانید با برقراری یک تماس با شماره تلفن های موجود در سایت، سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات مشاوره ی تخصصی با کارشاسان ما نیز بهره مند شوید. ضمنا ما دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در سراسر تهران می باشیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های مرکز تعمیرات کولر گازی سامسونگ دیبا پشتیبان

 • در این مرکز، تعمیرات کولر گازی اسپلیت سامسونگ شما در منزل انجام می شود، در نتیجه نیازی به حمل و نقل دستگاه نمی باشد و دیگر لازم نیست هزینه های زیادی را برای جابه جایی دستگاه و مشکلات مربوط به حمل و نقل دستگاه را متحمل شوید.
 • مرکز تعمیرات دیبا پشتیبان ایرانیان برای درک شرایط هموطنان عزیزمان، تمام سعی خود را می کند تا هزینه های تعمیرات کولر گازی اسپیلت سامسونگ شما را تا جای ممکن به حداقل برساند.
 • تکنسین های ما سعی می کنند تا جای امکان قطعات خراب دستگاه را به جای تعویض، تعمیر کنند تا هزینه های پرداختی به حداقل ممکن برسد.
 • در صورتی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشته باشد، از قطعات اصل و اورجینال کولر گازی سامسونگ استفاده می شود و قطعات دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.
 • خدمات تعمیرات انجام شده توسط این مرکز دارای گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می باشد. یعنی اگر قسمت تعمیر شده توسط شرکت، خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه کولر گازی شما را مجدد تعمیر می کند.
 • این مرکز دارای تعداد زیادی متخصص در حوزه تعمیرات کولر گازی سامسونگ می باشد، بنابراین تکنسین های ما در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مراجعه کنند و دستگاه شما را بررسی کنند و در صورت نیاز، تعمیرات لازم را انجام دهند.

مرکز خدمات تعمیرات کولر گازی سامسونگ

تمامی کارشناسان و تعمیر کاران در مرکز خدمات تعمیرات کولر گازی سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان دارای میانگین 10 سال تجربه ی کار عملی و تجربی در زمینه ی تعمیرات انواع کولر گازی های سامسونگ می باشند و از ضعف ها و ایرادات این دستگاه ها آگاهی کامل دارند، بنابراین در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاه شما را متوجه می شوند و به سرعت آن ایراد را رفع می کنند. همچنین تمامی تکنسین های این مرکز هر ساله دوره های تخصصی تعمیرات انواع کولر گازی اسپلیت سامسونگ را می گذرانند و از جدید ترین تغییرات در دستگاه های سامسونگ اطلاع کامل دارند و تعمیرات تمامی مشکلات دستگاه را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهند.

شما عزیزان می توانید انواع خدمات تخصصی کولر گازی سامسونگ را از مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان دریافت کنید. بنابراین برای بهره مند شدن از این خدمات می توانید هم اکنون با شماره تلفن های موجود در این وب سایت تماس بگیرید و از خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی این مرکز خدمات تعمیرات SAMSUNG استفاده کنید. همچنین می توانید سوالات خود را در خصوص تعمیرات دستگاه مورد نظرتان از کارشناسان ما بپرسید.

تعمیرات کولر گازی اسپلیت سامسونگ در تهران

ایرادات رایج در تعمیرات کولر گازی اسپلیت سامسونگ

از ایرادات رایج در تعمیرات کولر گازی سامسونگ می توان به مواردی از قبیل باد خنک ندادن دستگاه، لرزش یونیت خارجی، پریدن فیوز هنگام روشن کردن دستگاه، یخ زدن لوله مویی یا شیر انبساط، یخ زدن قسمت ورودی اواپراتور، کار نکردن کمپرسور، عمل نکردن ریموت دستگاه، کار نکردن هیچ یک از قسمت های اسپیلت، برق داشتن بدنه کولر، مطابقت نداشتن دمای ترموستات با سرمای اتاق، کار نکردن اسپیلت روی حالت گرما، کار کردن مدت زمان زیاد کمپرسور، خاموش و روشن شدن کمپرسور و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا مرکز تعمیرات کولر گازی ال جی تماس بگیرید.

کاهش سرمای کولر گازی سامسونگ

یکی از شایع ترین مشکلات در کولر های گازی، کاهش سرمای دستگاه یا باد خنک ندادن دستگاه می باشد. این مشکل ممکن است که در اثر کمبود گاز مبرد، نشت گاز مبرد، خرابی کمپرسور، تنظیمات اشتباه دمایی دستگاه، خرابی فن کندانسور، خرابی برد اصلی دستگاه و… اتفاق افتاده باشد.

کار نکردن فن کندانسور کولر گازی سامسونگ

فن کندانسور در یونیت خارجی قرار دارد و وظیفه ی انتقال گرما به بیرون از منزل و خنک کردن کمپرسور را به عهده دارد. در صورتی که فن کندانسور خراب باشد، کمپرسور به خوبی خنک نمی شود و در نتیجه سرما به خوبی تولید نمی شود و سیکل سرمایش دستگاه دچار خلل می شود.

کار نکردن کمپرسور کولر گازی سامسونگ

گاهی ممکن است که کمپرسور سالم باشد و فن نیز کار کند، اما با این حال کولر سرما نداشته باشد و کمپرسور کار نکند. این مشکل ممکن است که در اثر خرابی ترموستات، خرابی یا شل شدگی سیم های رابط ترموستات، خرابی سیم کشی و اتصالات کمپرسور و… اتفاق افتاده باشد. البته این در صورتی است که واقعا مطمئن باشید که کمپرسور سالم است.

برفک زدن اواپراتور کولر گازی سامسونگ

اگر اواپراتور دستگاه یخ بزند، سرما نیز افت می کند، زیرا یخ یا برفک به صورت یک عایق عمل می کند و باعث بروز اختلال در خنک سازی می شود. بنابراین اگر اواپراتور یخ زده، در این صورت لازم است تا میزان گاز مبرد، خرابی کمپرسور، کثیفی لوله های اواپراتور و کندانسور، لاستیک نگه دارنده کمپرسور، صافی اواپراتور، تمیز بودن فیلتر ها و… توسط یک تعمیرکار حرفه ای از مراکز معتبر تعمیرات کولر گازی سامسونگ بررسی شوند.

روشن نشدن کمپرسور کولر گازی سامسونگ

اگر کمپرسور روشن نمی شود، باید مواردی از قبیل برق ورودی دستگاه، باز بودن کلید اورلود، باز بودن کلید ایمنی روغن، شل شدن اتصالات و سیم کشی کمپرسور، تنظیمات ترموستات،   سوختگی سیم پیچ کمپرسور، بسته بودن شیر برقی دستگاه، خاموش بودن فن اواپراتور و کندانسور، کثیفی کنتاکت های رله، میزان مبرد و… در دستگاه توسط یک سرویس کار حرفه ای از مزاکز و تعمیرگاه های معتبر در زمینه تعمیرات کولر گازی سامسونگ بررسی شوند.

پریدن فیوز به محض روشن کردن کولر گازی سامسونگ

اگر به محض روشن کردن دستگاه فیوز برق منزل می پرد، باید مواردی از قبیل اتصال کوتاه شدن سیم های برق، خرابی کمپرسور، اتصال کوتاه شدن در خازن ها، خرابی فن، سیم کشی دستگاه و… بررسی شوند و در صورت لزوم باید تعویض هر یک از قطعات گفته شده انجام شود.

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی سامسونگ

گاهی ممکن است که بعد از روشن کردن دستگاه، دستگاه یکباره خاموش شود. در این صورت لازم است تا مواردی از قبیل مشکلات برق دستگاه ( بررسی این که اصلا برق وارد پنل می شود یا نه )، فیوز، فن کندانسور، برد پنل، برد کمپرسور، سیم کشی دستگاه و… توسط یک تکنسین حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات کولر گازی اسپلیت سامسونگ بررسی شوند.

برق داشتن بدنه کولر گازی سامسونگ

گاهی ممکن است که با دست زدن به بدنه دستگاه احساس کنید که بدنه دارای برق می باشد. این مشکل ممکن است که در اثر لخت بودن سیم های رابط برق و اتصال آن ها به بدنه دستگاه، خرابی کنتاکتهای اتصال جریان برق کلید و اتصال به بدنه، خرابی کنتاکتهای اتصال جریان برق ترموستات و اتصال به بدنه، نشت برق از سیم پیچ های کمپرسور به بدنه و… اتفاق افتاده باشد.

تطابق نداشتن دمای واقعی اتاق با دمای تنظیم شده در کولر گازی سامسونگ

گاهی ممکن است که دمایی که شما روی صفحه نمایش دستگاه می بینید، یعنی دمایی که خودتان تنظیم کردید با دمای واقعی محیط هم خوانی نداشته باشد. مثلا ممکن است دمایی که شما تنظیم کردید 29 باشد ولی دمای اتاق در واقعیت 18 باشد. دلیل این مشکل می تواند خرابی ترمیستور ( یا جابه جا شدن ترمیستور )، خرابی برد الکترونیکی و… باشد.

روشن نشدن کولر گازی سامسونگ

اگر دستگاه شما روشن نمی شود و یا اصلا چراغ های روی دستگاه یا صفحه نمایش روی دستگاه روشن نمی شود، باید مواردی از قبیل برق نداشتن پریز برق، قطع بودن برق ساختمان، خرابی برد الکترونیکی، خرابی دو شاخه برق دستگاه، خرابی یا آسیب دیدگی کابل برق دستگاه، خرابی سیم کشی بین یونیت داخلی و یونیت خارجی، خرابی فیوز حرارتی و… توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه های معتبر کولر گازی سامسونگ بررسی شوند.

ارور ها و هزینه تعمیرات کولر گازی اسپلیت سامسونگ

انواع ارور های موجود در کولر گازی اسپلیت سامسونگ

 • ارور E1 : این ارور مربوط به خرابی سنسور محیط می باشد. در این صورت باید مقدار اهم سنسور بررسی شود و در صورت خرابی، سنسور باید تعویض شود.
 • ارور E2 : این ارور مربوط به خرابی سنسور لوله اواپراتور می باشد. در این صورت باید مقدار اهم سنسور بررسی شود و در صورت نیاز باید سنسور تعویض شود.
 • ارور E3 : این ارور مربوط به خرابی فن پنل داخلی می باشد. در این صورت باید فن و برد دستگاه بررسی شوند و در صورت خرابی باید تعویض شوند.
 • ارور E6 : این ارور مربوط به مشکلات مدار برد الکترونیک می باشد. این مشکل باید توسط تکنسین بررسی شود و در صورت نداشتن تخصص با یک تعمیرگاه مانند مرکر خدمات تخصصی تعمیرات کولر گازی اسپلیت سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان تماس بگیرید.
 • ارور E5 : این ارور مربوط به مشکلات سنسور لوله در قسمت یونیت داخلی می باشد. در این صورت باید مقدار اهم سنسور و مدار برد بررسی شوند.
 • ارور E1 01 : این ارور مربوط به مشکلاتی در کابل انتقال بین پنل داخلی و پنل خارجی می باشد.
 • ارور E1 21 : این ارور مربوط به خرابی سنسور محیطی در قسمت پنل داخلی می باشد. در این صورت باید مقدار اهم سنسور، سیم کشی و برد توسط یک تعمیرکار حرفه ای از و مراکز معتبر تعمیر کولر گازی سامسونگ بررسی شوند.
 • ارور E1 22 : این ارور مربوط به خرابی سنسور لوله ورودی اواپراتور ( سنسور پایپ ) می باشد. در این صورت باید مقدار اهم سنسور، سیم های ارتباطی و مدار برد بررسی شوند.
 • ارور E1 54 : این ارور مربوط به خرابی فن پنل داخلی یا موتور فن پنل داخلی می باشد، ممکن است فن سوخته باشد. در این صورت باید برد و سیم کشی ها بررسی شوند.
 • ارور E1 62 : این ارور مربوط به خطای برد یا به عبارت دقیق تر پاک شدن حافظه ی دستگاه یا همان EEPROM می باشد. در این صورت باید دستگاه مجدد برنامه ریزی و کد گذاری مجدد شود. همچنین در صورت خرابی برد، باید برد داخلی تعویض شود. توصیه می شود اگر تخصص لازم را ندارید حتما کار را به یک متخصص تعمیرات کولر گازی سامسونگ و مرکز خدمات مجاز بسپارید.
 • ارور E1 63 : این ارور مربوط به مشکلات حافظه می باشد. در این صورت باید دستگاه مجدد کد گذاری شود.
 • ارور E1 86 : این ارور مربوط به خطای MPI در صورت وجود MPI می باشد. در این صورت کل صفحه نمایش چشمک می زند و دستگاه نیاز به کد دارد.
 • ارور E4 25 : این ارور مربوط به خطای ترتیب فاز ها می باشد. در این صورت باید فاز ها جابه جا شوند.

هزینه ی تعمیرات کولر گازی اسپلیت سامسونگ

احتمالا هنگامی که دستگاه اسپلیت شما خراب شود، تمایل دارید تا در رابطه با نحوه ی محاسبه قیمت دستگاهتان مطلع شوید. محاسبه  ی مخارج تعمیرات دستگاه توسط بررسی های صورت گرفته توسط تکنسین مشخص می شود. زیرا در دستگاه کولر گازی اسپیلت شما، ممکن است برد دستگاه خراب شده باشد و یا فن دستگاه دچار مشکل شده باشد و یا دستگاه نیاز به شارژ گاز داشته باشد یا این که دستگاه نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، بنابراین هزینه ها متفاوت خواهند بود و باید دستگاه شما توسط تکنسین دیده شود و سپس هزینه ها به صورت دقیق مشخص شوند. همچنین شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از حدود هزینه ی تعمیرات کولر گازی اسپیلت سامسونگ با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ی این مرکز نیز بهره مند شوید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ شبانه روزی

در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیر کولر گازی سامسونگ را به صورت شبانه روزی و تعمیرات در محل انجام می شود. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت درخواست تکنسین به صورت 24 ساعته با ما در ارتباط باشید و همچنین می توانید تمامی قطعات اورجینال کولر گازی سامسونگ را از ما خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر کولر گازی سامسونگ می توانید با شماره تلفن 47278 021 در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

مرکز تعمیرات کولر گازی سامسونگ در شمال تهران

شامل محله های دربند، درکه، تجریش، اندرزگو، فرمانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، ازگل، اوین، اختیاریه، چیذر، دیباجی، پاسداران، ملاصدرا، دروس، جماران، دار آباد، ولنجک، زعفرانیه، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، ظفر، حسین آباد، امامزاده قاسم، ولیعصر، دولت، قیطریه، کامرانیه، قلهک، محمودیه، داودیه، سعادت آباد، الهیه، دزاشیب، گلاب دره، جردن و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

مرکز تعمیرات کولر گازی سامسونگ در غرب تهران

شامل محله های مرزداران، شهرک اکباتان، ارم، پونک، ستارخان، شهرک غرب، گیشا، فرحزاد، شهر آرا، طرشت، شهران، شمشیری، تیموری، شهرک آپادانا، جنت آباد، بیمه، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، صادقیه، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، شهران، سازمان آب، چیتگر، سازمان برنامه، مهر آباد، کوهک و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

مرکز تعمیرات کولر گازی سامسونگ در شرق تهران

شامل محله های صد دستگاه، حکیمیه، تهران پارس، نارمک، دردشت، مدائن، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، پیروزی، مهران، حشمتیه، ارامنه، صفا، کرمان، شورا، امامت،   زینبیه، نیروی هوایی، علم و صنعت، هنگام، تسلیحات، سراج، لویزان، دلاوران، رسالت و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ در مرکز تهران

شامل محله های آزادی، فاطمی، بلوار کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد،  ولیعصر، امیر آباد، یوسف آباد، جمالزاده، سنایی، گاندی، کوی نصر، خوش، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، بازار، وصال شیرازی، میرزای شیرازی، امین حضور، مولوی، راه آهن، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، بهارستان، زنجان، سلسبیل، مولوی و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ در جنوب تهران

شامل محله های یاخچی آباد، افسریه، خاوران، کیان شهر، اسلام شهر، شهر ری، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، خاور شهر، کمیل، آهنگ، شوش، آگاهی، محلاتی، جاجرود، طیب، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، شکیب، کهریزک، زهتابی، قزوین، منصوریه، اتابک، والفجر، شاد آباد و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278