تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران

مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان در سال 1389 مجوز مرکز تعمیرات جاروبرفی سامسونگ SAMSUNG را دریافت نمود. این شرکت دارای تعداد بالایی پرسنل و شعبات متعددی در نقاط مختلف تهران می باشد و به صورت شبانه روزی و در تمام روز های هفته خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل را انجام می دهد. سرویس دهی و ارائه ی خدمات توسط این مرکز تعمیرات در کوتاهترین زمان ممکن یعنی کمتر از یک ساعت انجام می شود. همچنین شما می توانید با برقراری یک تماس با شماره تلفن های موجود در سایت، سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات مشاوره ی تخصصی با کارشاسان ما نیز بهره مند شوید. ضمنا ما دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در سراسر تهران می باشیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ دیبا پشتیبان

 • در این مرکز، تعمیرات جاروبرقی سامسونگ شما در منزل انجام می شود، در نتیجه نیازی به حمل و نقل دستگاه نمی باشد و دیگر لازم نیست هزینه های زیادی را برای جابه جایی دستگاه و مشکلات مربوط به حمل و نقل دستگاه را متحمل شوید.
 • مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان برای درک شرایط هموطنان عزیزمان، تمام سعی خود را می کند تا هزینه های تعمیرات جاروبرقی سامسونگ شما را تا جای ممکن به حداقل برساند.
 • تکنسین های ما سعی می کنند تا جای امکان قطعات خراب دستگاه را به جای تعویض، تعمیر کنند تا هزینه های پرداختی به حداقل ممکن برسد.
 • در صورتی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشته باشد، از قطعات اصل و اورجینال جاروبرقی سامسونگ استفاده می شود و قطعات دارای گارانتی 6 ماهه می باشند.
 • خدمات تعمیرات انجام شده توسط این مرکز دارای گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می باشد. یعنی اگر قسمت تعمیر شده توسط شرکت، خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه جاروبرقی شما را مجدد تعمیر می کند.
 • این مرکز دارای تعداد زیادی متخصص در حوزه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ می باشد، بنابراین تکنسین های ما در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مراجعه کنند و دستگاه شما را بررسی کنند و در صورت نیاز، تعمیرات لازم را انجام دهند.

آیا ما نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان افتخار این را دارد که سالها به شما مشتریان عزیز جاروبرقی سامسونگ خدمات رسانی انجام داده است و با اعزام سرویسکاران مجرب و متخصص که سالیان زیادی را بصورت تخصصی به تعمیرات جاروبرقی سامسونگ پرداخته اند سعی در جلب رضایت حداکثری شما عزیزان داشته است اما ذکر این نکته ضروری است که ما به هیچ عنوان خود را به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ معرفی نمیکنیم و تاکید میکنیم مجموعه ما بعنوان تعمیرگاه تمام برندهای جاروبرقی از جمله سامسونگ با کسب جوازهای لازم از اتحادیه های تعمیرات تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد

در صورتی که دستگاه شما دارای گارانتی میباشد یا تمایل دارید از خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ یا نمایندگی اصلی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ استفاده کنید حتما با شماره های روی ضمانتنامه دستگاه تماس بگیرید.

مرکز خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تمامی کارشناسان و تعمیر کاران در مرکز خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان دارای میانگین 10 سال تجربه ی کار عملی و تجربی در زمینه ی تعمیرات انواع جاروبرقی های سامسونگ می باشند و از ضعف ها و ایرادات این دستگاه ها آگاهی کامل دارند، بنابراین در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاه شما را متوجه می شوند و به سرعت آن ایراد را رفع می کنند. همچنین تمامی تکنسین های این مرکز هر ساله دوره های تخصصی تعمیرات انواع جاروبرقی سامسونگ را می گذرانند و از جدید ترین تغییرات در دستگاه های سامسونگ اطلاع کامل دارند و تعمیرات تمامی مشکلات دستگاه را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهند.

شما عزیزان می توانید انواع خدمات تخصصی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را از مرکز تعمیرات سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان دریافت کنید. بنابراین برای بهره مند شدن از این خدمات می توانید هم اکنون با شماره تلفن های موجود در این وب سایت تماس بگیرید و از خدمات تخصصی تعمیر جاروبرقی این مرکز خدمات تعمیرات SAMSUNG استفاده کنید. همچنین می توانید سوالات خود را در خصوص تعمیرات دستگاه مورد نظرتان از کارشناسان ما بپرسید.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران

ایرادات رایج در تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

از ایرادات رایج در تعمیرات جاروبرقی سامسونگ می توان به اشکالاتی از قبیل روشن نشدن دستگاه، ضعیف بودن مکش، خاموش نشدن دستگاه، خرابی دکمه ی خاموش و روشن، وجود بوی سوختگی از دستگاه، سر و صدا و لرزش غیر عادی دستگاه، پاره شدن لوله خرطومی و… اشاره کرد. همچنین خدماتی از قبیل فروش انواع قطعات جاروبرقی سامسونگ، تعویض تمامی قطعات، تعویض موتور، سرویس موتور، تعویض بلبرینگ، پروانه، ذغال، جا ذغالی، بوبین، تعمیر سیم جمع کن، شستشوی دستگاه و… نیز در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان انجام می شوند.

یک سری ایرادات در تمامی جاروبرقی ها وجود دارد که اصلا ربطی به مدل یا برند دستگاه شما ندارد. یعنی دستگاه شما با هر کیفیتی هم که باشد ممکن است دچار این ایرادات شود، زیرا نحوه ی کارکرد تمام جاروبرقی ها تقریبا شبیه به هم می باشند. ما در ادامه به بررسی شایع ترین و پر تکرار ترین ایرادات در جاروبرقی سامسونگ پرداخته ایم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.

روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ

روشن نشدن جاروبرقی ممکن است به دلایل مختلفی مانند خرابی کلید روشن و خاموش، مشکلات فیوز و پریز برق، خرابی کیت الکتریکی، خرابی اتصالات، مشکلات سیم کشی دستگاه، خرابی سیم جمع کن، تمام شدن زغال ها، کثیف بودن زغال ها و… اتفاق افتاده باشد. در این صورت می توان امید داشت که دستگاه با انجام تعمیرات روشن می شود و می توان از آن استفاده کرد. اما اگر روشن نشدن دستگاه بخاطر سوختن موتور اتفاق افتاده باشد، موضوع اصلا خوشایندی نمی باشد. در این صورت چاره ای جز تعویض کامل موتور توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات جاروبرقی سامسونگ نمی باشد.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی شما ممکن است که بنا به دلایل خیلی ساده، مثل جدا شدن دو شاخه دستگاه از پریز برق، پریدن فیوز برق منزل، قطعی برق منزل و… به صورت ناگهانی خاموش شود، اما اگر این موارد مشکلی نداشتند، و اگر بخواهیم کمی فنی تر به موضوع نگاه کنیم، باید مواردی از قبیل کابل برق دستگاه ( از نظر آسیب دیدگی یا پارگی )، مشکلات اتصالات الکتریکی داخلی دستگاه، مشکلات موتور و… بررسی شوند. همچنین توجه داشته باشید که اکثر جاروبرقی های جدید، در صورت داغ شدن موتور، دستگاه را به صورت خودکار جهت جلوگیری از سوختن موتور خاموش می کنند، بنابراین، این مورد اصلا جزء ایراد دستگاه محسوب نمی شود و بعد از گذشت چند دقیقه که دستگاه شما خنک شد، می توانید مجدد آن را روشن کنید.

کاهش مکش جاروبرقی سامسونگ

اگر مکش دستگاه شما کم شده و آشغال ها را از سطح زمین به خوبی جمع نمی کند، ابتدا باید از پر نبودن کیسه، مسدود نبودن لوله تلسکوپی و لوله خرطومی، تا خوردگی و یا پارگی لوله خرطومی، کیپ بودن وکثیفی فیلتر های هوا و… مطمئن شوید. بعد از این که این موارد را بررسی کردید، باید به سراغ موتور بروید، خیلی اوقات ممکن است که موتور نیم سوز شده باشد و یا این که موتور سوخته باشد، که در این صورت لازم است تا موتور دستگاه تعویض شود. موتور در اثر کارکرد زیاد و طولانی مدت و یا بخاطر کثیفی فیلتر ها یا نوسانات برق ممکن است که بسوزد.

سر و صدای زیاد و غیر طبیعی جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی هنگام روشن بودن از خود صدا تولید می کند و این صدا بخاطر کارکرد موتور می باشد. حالا بعضی از دستگاه ها صدای بیشتر ( معمولا دستگاه های قدیمی تر صدای بیشتری دارند ) و برخی مدل ها صدای کم تری تولید می کنند. اما گاهی ممکن است که احساس کنید صدای دستگاه شما بسیار بیشتر شده و این صدا غیر طبیعی است. این مشکل می تواند به دلیل خرابی بلبرینگ، خرابی آرمیچر، خرابی کفشک ها ( یا کمربند نگه دارنده موتور )، خرابی فن یا شکستگی پر های فن، گیر کردن اجسام در لوله خرطومی یا لوله تلسکوپی و… اتفاق افتاده باشد. در نتیجه تمام این موارد باید بررسی شوند تا ایراد اصلی دستگاه پیدا شود.

وجود بوی سوختگی از جاروبرقی سامسونگ

اگر متوجه ی بوی سوختگی یا وجود دود از جاروبرقی تان شدید، باید سریعا دستگاه را خاموش کنید. سپس باید مواردی از قبیل کابل برق، گیر کردن تسمه، بلبرینگ ( به خصوص اگر دچار فرسودگی شده باشد )، موتور و… بررسی شوند. اگر کابل برق سوخته باشد، باید آن را تعویض کنید، اگر تسمه مانعی سر راهش وجود داشته باشد گیر می کند و موجب بوی سوختگی می شود، اگر بلبرینگ فرسوده باشد بوی سوختگی ایجاد می کند و اگر موتور نیم سوز شده باشد نیز بوی سوختگی ایجاد می کند و اگر موتور سوخته باشد نیز دستگاه از کار میافتد.

داغ شدن بیش از حد جاروبرقی سامسونگ

وقتی دستگاه شما روشن است و موتور در حال کارکردن است، به صورت طبیعی بدنه دستگاه کمی داغ می شود و این امری طبیعی است. اما اگر حین جارو کشیدن متوجه شدید که بدنه ی دستگاه شما بیش از حد داغ شده و یا حتی متوجه ی بوی سوختگی هم شدید، این موضوع نشان دهنده ی وجود یک مشکل است. اولا که در این حالت باید سریعا دستگاه را خاموش کنید. سپس باید مواردی از قبیل خرابی ترموستات، خرابی فن، نیم سوز شدن موتور و… بررسی شوند. توجه داشته باشید که موتور جاروبرقی، قبل از این که به طور کامل بسوزد، نیم سوز می شود، یعنی سیم پیچ های آن کم کم می سوزند و نهایتا منجربه سوختن کامل موتور می شود، بنابراین اگر در صورت داغ شدن بیش از حد موتور، بلافاصله دستگاه را خاموش نکنید، ممکن است که موتور به طور کامل بسوزد و خب در این صورت تنها راه چاره تعویض موتور می باشد.

کار نکردن دکمه ی خاموش و روشن و دکمه ی سیم جمع کن روی بدنه جاروبرقی سامسونگ

اگر با فشار دادن دکمه ی خاموش و روشن، دستگاه شما خاموش و یا روشن نمی شود و یا این که با فشار دادن دکمه ی سیم جمع کن، سیم دستگاه جمع نمی شود، احتمالا این دکمه ها خراب شده اند و علت خرابی آن ها نیز ممکن است بر اثر وارد شدن فشار زیاد یا وارد شدن ضربه به دکمه ها و یا فرسودگی دستگاه اتفاق افتاده باشد. معمولا این مشکل، جز مشکلاتی است که به راحتی و با هزینه ی بسیار کمی بر طرف می شود. در این صورت باید قاب و بدنه ی دستگاه باز شود و وضعیت دکمه ها بررسی شود. معمولا گیر کردن دکمه ها با یک ضربه، بر طرف می شوند، اما اگر این کار جواب نداد، و یا این که اگر دکمه ها هرز شده بودند، باید این قسمت را تعویض کنید.

تنظیم نشدن مکش جاروبرقی سامسونگ

اگر با چرخاندن ولوم تنظیم سرعت موتور ( تنظیم میزان مکش )، مکش دستگاه کم یا زیاد نمی شود، در این صورت احتمالا پتانسیومتر روی برد دچار مشکل شده است. همچنین ممکن است که ولتاژ ورودی دستگاه و مقاومت های محدود کننده جریان دچار مشکل شده باشند. همچنین ممکن است که دیود به کار رفته بر روی برد یا دایاک برد دچار مشکل شده باشد. بنابراین لازم است تا تمام این موارد بررسی شوند، زیرا این قطعات، جریان ورودی به موتور را تنظیم می کنند و باعث می شوند تا قدرت موتور کم تر یا بیشتر شود، بنابراین اگر نمی توانید مکش و سرعت موتور را تنظیم کنید، باید تمام این موارد توسط یک تعمیرکار حرفه ای از مراکز معتبر تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بررسی شوند.

ارور ها و هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

انواع ارور های موجود در جاروبرقی سامسونگ

 • روشن نشدن جاروبرقی : در صورتی که دستگاه روشن نمی شود، مطمئن شوید که جارو به برق وصل باشد و بررسی کنید که گیرنده الکتریکی مشکلی نداشته باشد. همچنین باید کابل برق، کلید روشن و خاموش، فن و موتور دستگاه را نیز بررسی کنید.
 • سر و صدای زیاد دستگاه : در صورتی که موتور دستگاه سر و صدای زیادی داشته باشد، احتمالا موتور پر از کثیفی و آشغال است، در این صورت باید محفظه ی جاروبرقی باز شود و اطراف موتور کاملا تمیز شود، همچنین فیلتر ها نیز باید تمیز شوند. در صورت کثیف بودن بیش از حد فیلتر، باید آن ها نیز تعویض شوند. علاوه بر این موارد باید کیسه نیز بررسی شود، زیرا بعضی از کیسه ها تقلبی هستند و بسیار راحت پاره می شوند و مشکل ساز می شوند. بنابراین باید تمام این موارد بررسی شوند تا مشکل پیدا شود، در غیر این صورت دستگاه مجبور است تا با فشار و سر و صدای بیشتری کار کند. و همچنین در صورت نداشتن تخصص با یک تعمیرگاه مانند مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ دیبا پشتیبان ایرانیان تماس بگیرید.
 • کم بودن مکش : در صورتی که مکش جارو کم است، احتمالا کیسه یا مخزن پر شده است. در این صورت باید مخزن یا کیسه را خالی کنید. همچنین ممکن است لوله خرطومی یا لوله فلزی توسط اجسام بزرگ مسدود شده باشد. بنابراین باید انسداد را بر طرف کنید. علاوه بر این موارد باید فیلتر را نیز بررسی کنید و در صورت کثیف بودن باید آن را تمیز و یا تعویض کنید. همچنین بررسی کنید که تنظیمات مناسبی را برای دستگاه انتخاب کرده اید یا نه، برای اطلاع از نحوه ی تنظیمات برای مکش مناسب، بهتر است تا به دفترچه راهنمای محصول مراجعه کنید.
 • خاموش شدن دستگاه حین کار : این مشکل زمانی رخ می دهد که دستگاه زیاد کار کرده و برای مدت زمان طولانی روشن بوده و موتور بسیار داغ شده، بنابراین دستگاه برای جلوگیری از آسیب رساندن به موتور خود به خود خاموش می شود. و بهتر است تا شما بلافاصله دستگاه را روشن نکنید تا دستگاه کمی خنک شود. همچنین ممکن است دلایل دیگری از قبیل پر بودن کیسه و یا گرفتگی فیلتر ها نیز باعث ایجاد این اتفاق باشند.

هزینه ی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ دستگاه خود را به کارگاه تعمیرات ما بیاورید و یا از پیک ویژه ی شرکت برای حمل دستگاهتان استفاده کنید تا تکنسین دستگاه شما را عیب یابی کند و هزینه ی دقیق تعمیرات را بیان کند. همچنین شما می توانید با برقراری تماس با شماره تلفن های ما، با کارشناسان صحبت کنبد و از هزینه ی تعمیرات به صورت حدودی مطلع شوید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ شبانه روزی

در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیر جاروبرقی سامسونگ را به صورت شبانه روزی و تعمیرات در محل انجام می شود. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت درخواست تکنسین به صورت 24 ساعته با ما در ارتباط باشید و همچنین می توانید تمامی قطعات اورجینال جاروبرقی سامسونگ را از ما خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر جاروبرقی سامسونگ می توانید با شماره تلفن 47278 021 در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در شمال تهران

شامل محله های دربند، درکه، تجریش، اندرزگو، فرمانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، ازگل، اوین، اختیاریه، چیذر، دیباجی، پاسداران، ملاصدرا، دروس، جماران، دار آباد، ولنجک، زعفرانیه، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، ظفر، حسین آباد، امامزاده قاسم، ولیعصر، دولت، قیطریه، کامرانیه، قلهک، محمودیه، داودیه، سعادت آباد، الهیه، دزاشیب، گلاب دره، جردن و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در غرب تهران

شامل محله های مرزداران، شهرک اکباتان، ارم، پونک، ستارخان، شهرک غرب، گیشا، فرحزاد، شهر آرا، طرشت، شهران، شمشیری، تیموری، شهرک آپادانا، جنت آباد، بیمه، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، صادقیه، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، شهران، سازمان آب، چیتگر، سازمان برنامه، مهر آباد، کوهک و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در شرق تهران

شامل محله های صد دستگاه، حکیمیه، تهران پارس، نارمک، دردشت، مدائن، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، پیروزی، مهران، حشمتیه، ارامنه، صفا، کرمان، شورا، امامت،   زینبیه، نیروی هوایی، علم و صنعت، هنگام، تسلیحات، سراج، لویزان، دلاوران، رسالت و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مرکز تهران

شامل محله های آزادی، فاطمی، بلوار کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد،  ولیعصر، امیر آباد، یوسف آباد، جمالزاده، سنایی، گاندی، کوی نصر، خوش، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، بازار، وصال شیرازی، میرزای شیرازی، امین حضور، مولوی، راه آهن، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، بهارستان، زنجان، سلسبیل، مولوی و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در جنوب تهران

شامل محله های یاخچی آباد، افسریه، خاوران، کیان شهر، اسلام شهر، شهر ری، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، خاور شهر، کمیل، آهنگ، شوش، آگاهی، محلاتی، جاجرود، طیب، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، شکیب، کهریزک، زهتابی، قزوین، منصوریه، اتابک، والفجر، شاد آباد و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

4.4/5 - (7 امتیاز)

8 thoughts on “مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران”

 1. میترا ابراهیمی

  سلام خسته نباشید ، جاروبرقی سامسونگ من اصلا روشن نمیشه ، نمیدونم مشکلش چیه ، اما تا دیروز به خوبی کار میکرد ، یعنی مشکلی تو روشن و خاموش شدن نداشت اما امروز اصلا روشن نمیشه .

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   با سلام ، دوست عزیز ابتدا از قطع نبودن سیم و سالم بودن کابل برق و دو شاخه ی دستگاه اطمینان حاصل کنید . در صورت سالم بودن این موارد ، باید سیم های داخل دستگاه از نظر قطعی بررسی شوند و باید پلاتین های سیم جمع کن نیز بررسی شوند . نهایتا باید کلید روشن و خاموش و برد الکترونیکی دستگاه مورد بررسی قرار بگیریند.

 2. آرش معتمد آریا

  سلام جاروبرقی سامسونگ دارم بعد از چند دقیقه که کار میکنه خود به خود خاموش میشه . و هر کاری میکنم روشن نمیشه . مشکل چیه ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   با سلام ، دوست عزیز خاموش شدن دستگاه بعد از چند دقیقه ( معمولا بعد از یک ربع ) امری کاملا طبیعی می باشد و این خاموش شدن توسط سنسور حرارتی اتفاق می افتد . در واقع برای این که موتور دستگاه نسوزد سنسور حرارتی موتور را خاموش می کند . بنابراین جای نگرانی نیست . اما اگر دستگاه خیلی زود خاموش میشه احتمالا سنسور حرارتی مشکل داره .

 3. سلام و عرض ادب ، ما یک جاروبرقی سامسونگ داریم ، وقتی که روشن میکنیمش صدای عجیب و زیادی ازش شنیده میشه ، بعد یک دفعه ازش دود بلند میشه و خاموش میشه ، به نظر شما امکان داره که موتور سوخته باشه ؟

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، زمانی که از دستگاهتون صدای زیادی شنیدید باید سریعا دستگاهتون رو خاموش میکردید ، بله این احتمال وجود داره که موتور سوخته باشه . اما بهتره که دستگاه شما حتما توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی بشه .

  1. دیبا پشتیبان ایرانیان

   سلام دوست گرامی ، توجه داشته باشید که شنیده شدن صدا از جاروبرقی به علت کارکرد موتور و فن می باشد . اما جاروبرقی های رباتیک به علت کوچک بودن صدای بسیار کمی در مقایسه با جاروبرقی های معمولی دارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید

021-47278