رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ

رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه لباسشویی سامسونگ

رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ

در صورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ در دید است و بدنه آن پر از لکه های زنگ زده پوشیده شده است می توانید آثار آن را حذف کنید. ما به عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ پشتیبان در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که آیا رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ امکان پذیر است و چگونه می توانیم آن را رفع کنیم؟می توانید این کار را به تکنسین های سامسونگ پشتیبان بسپارید. در مجموعه ما انواع و اقسام تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره هایی که در قسمت تماس با ما در این سایت اشاره شده است با بهترین مرکز تعمیرات سامسونگ در تهران ارتباط برقرار کنید؟

چرا سامسونگ پشتیبان بهترین انتخاب است؟

در سامسونگ پشتیبان اغلب تعمیرات ماشین لباسشویی در محل انجام می شود در نتیجه نیاز به حمل و نقل دستگاه نیست و اگر لازم به جابه جایی آن باشد تکنسین این کار را انجام می دهد.

این مجموعه تمام تلاش خود را دارد که با کمترین هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران را به انجام برساند از این رو برای جایگزینی قطعات اورجینال آنها را با قیمت عمده برای شما در نظر می گیرد.

تکنسین های ما تلاش دارند که تا جای امکان قطعات خراب دستگاه را به جای تعویض، تعمیر کنند تا هزینه های پرداختی حداقل شود.

خدمات مرکز تعمیرات سامسونگ در تهران دارای گارانتی شش تا یک ساله می باشد. بنابراین در صورتی که دستگاه با همان مشکل قبلی روبه رو شد آن را بدون دریافت هزینه مجدد تعمیر می کند.

گروه سامسونگ پشتیبان تعداد زیادی متخصص با تجربه در حوزه تعمیر لباسشویی سامسونگ داشته و در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را به انجام می رساند.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ درتهران دارای شعب مختلف می باشد به طوری که در هر کجای تهران که باشید در کوتاه ترین زمان ممکن انواع خدمات تعمیر لوازم خانگی تهران سامسونگ را به انجام می رساند.

تعمیر فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ

در مرکز تعمیرات سامسونگ تهران پوشش های مختلفی را برای بازگرداندن رنگ بدنه لباسشویی استفاده می شود که نحوه استفاده از هر کدام از آنها بستگی به میزان فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ دارد. اگر سطح پوسیدگی و زنگ زدگی خیلی کم باشد با اسپری رنگی که در اختیار شما قرار می دهیم می توانید آن را به سادگی حل کنید اما در صورتی که میزان پوسیدگی بالا باشدماشین لباسشویی را به تعمیرگاه لباسشویی سامسونگ در تهران انتقال داده و تعمیرات بدنه آن را آغاز می کنیم. توجه داشته باشید که همه نوع پوسیدگی قابل حل نیستند. در مواقعی باید کل بدنه ماشین لباسشویی تعویض شود.

مراحل رنگ آمیز بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ فرورفته و آسیب دیده

مراحل رنگ آمیز بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ فرورفته و آسیب دیده

ماشین لباسشویی که بدنه آن از زنگ قرمز شده است و ظاهری نازیبایی دارد را می توان براحتی رنگ آمیزی کرد. برای این منظور مراحلی طی می شود:

  • اماده سازی سطح برای رنگ امیزی

برای رنگ آمیزی ابتدا می توانید سطح را آماده سازی کنید . برای این منظور باید ببینید که سطح آسیب دیده به چه مقداری است. در صورتی که سطح آسیب دیده اندک باشد براحتی در خانه می توان رنگ کرد اما در صورتی که سطح آسیب دیده زیاد باشد باید آن را به تعمیرکاران حرفه ای سپرد تا از رنگ الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی استفاده کنند.

در صورتی که می خواهید این کار را در خانه انجام دهید شما باید بدنه ماشین لباسشویی را برای نقاشی آماده کنید.

برای این منظور از کاغذ سنباده استفاده کنید و همه مکان هایی که زنگ زده شده بود را تمیز کنید. البته اگر سطح زنگ زده زیاد باشد شما می توانید از یک ابزار سنباده زنی نیز استفاده کنید. پس از آن از یک پارچه خشک برای تمیزکردن تمام مناطقی که پر از گرد و غبار است لازم است و همه قسمت ها را تمیز می کنیم. همچنین شما می توانید از یک چربی زدای قوی برای این منظور استفاده کنید.

در صورتی که سطح خرابی کم است شما می توانید از اسپری رنگ استفاده کنید. قوطی را تکان دهید و در فاصله 20 الی 30 سانتی متر از سطح آن را بر بدنه ماشین لباسشویی اسپری کنید. حدودا پس از 30 الی 40 درجه خشک می شود. البته شما می توانید از پرایمر برای نگهداری دیواره های فلزی دستگاه رد برابر رطوبت نیز استفاده کنید. این نحوه رنگ آمیزی مرتبط با پوسیدگی و زنگ زدگی کم می باشد. در صورتی که سطح زنگ زدگی بالا باشد ماشین لباسشویی را به مرکز تعمیرات سامسونگ در تهران انتقال داده و احیانا با رنگ الکترواستاتیک و یا تعویض بدنه آن را رنگ آمیزی می کنیم.

تعویض بدنه لباسشویی سامسونگ در تهران

ممکن است بپرسید که آیا امکان پذیر است که بدنه لباسشویی سامسونگ را تعویض کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بله امکان پذیر است اما این در صورتی است که هیچ گونه عملیات ترمیمی و تعمیری برای بدنه امکان پذیر نباشد. بنابراین در صورتی که پوسیدگی با رنگ آمیزی و تعمیر مکان های پوسیده و فرورفته امکان پذیر باشد این کار در اولویت قرار دارد.

در تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران انواع بدنه ماشین لباسشویی در دسترس است و براحتی می توانید برای تعویض آن اقدام کنید. باید توجه داشته باشید که بدنه عینا برای مدل ماشین لباسشویی سامسونگ باشد. ممکن است مدل های قدیمی در دسترس نباشند و تعویض بدنه ارزش نداشته باشد. در هر صورت در مجموعه ما انچه برای مشتری به صرفه تر است ، پیشنهاد می شود.

هزینه تعویض بدنه لباسشویی سامسونگ در تهران

هزینه تعویض بدنه لباسشویی سامسونگ در تهران با توجه به مدل بدنه و روش تعویض آن متفاوت است. با توجه به اینکه قیمت فلزات نیز روز به روز در حال تغییر است اعلام قیمت نهایی در این مقاله امکان پذیر نیست. برای آگاهی قیمت دقیق تعویض بدنه ماشین لباسشویی با مجموعه ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی نیازهای شما در تعویض بدنه ماشین لباسشویی می باشند.

هزینه تعمیر بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر قصد دارید خودتان بدنه زنگ زده ماشین لباسشویی سامسونگ را تعمیر کنید، باید سمباده و پرایمر و رنگ تهیه کنید برای شما به صرفه تر است. اما اگر سطح پوسیدگی به مقدار زیاد باشد و مهارتی در رنگ کردن ندارید این کار را به تکنسین ماشین لباسشویی سامسونگ بسپارید. قیمت تعمیر بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران با توجه به سطح پوسیدگی و مواد مصرفی متفاوت می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر با مجموعه سامسونگ پشتیبان در ارتباط باشید.

روش های مراقبت از زنگ زدگی ماشین لباسشویی سامسونگ

روش های مختلفی برای مراقبت از زنگ زدگی و پوسیدگی ماشین لباسشویی سامسونگ وجود دارد.

  • در مناطق شرجی و رطوبت پذیر احتمال زنگ زدگی بدنه ماشین لباسشویی بالاتر است لذا توجه کنید که ماشین لباسشویی را در این مناطق قرار ندهید. بعضی از افراد در تهران ماشین لباسشویی را در بالکن دقیق زیر کولر آبی قرار می دهند. این کار سبب می شود که بدنه ماشین لباسشویی زنگ بزند.
  • اگر در کیفیت آب منطقه مشکل وجود دارد و دارای املاح و رسوبات زیادی است سریعا تجهیزات تصفیه آب را نصب کنید. با این کار تعمیرات مداوم تجهیزاتی از قبیل ماشین لباسشویی و ظرفشویی را کاهش می دهید و این خدمات بسیار به صرفه می باشد.
  • به منظور جلوگیری از فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ از مایعات مخصوص برای سطوح پلاستیکی و فلزی استفاده کنید.
  • پس از هر چرخه شست و شو بدنه لباسشویی را خشک و تمیز کنید انجام این کار زنگ زدگی ماشین لباسشویی را کاهش می دهد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران به صورت شبانه روزی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران به صورت شبانه روزی

مجموعه سامسونگ پشتیبان تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران را به صورت شبانه روزی در محل تعمیر می کند. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت درخواست تکنسین به صورت 24 ساعته با ما در ارتباط باشید. شما می توانید تمامی قطعات اورجینال را از ما تهیه کنید و حتی برای رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی از این مجموعه اقدام کنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعمیر لباسشویی سامسونگ با شماره تلفن 47278 021 در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ  در تهران

سامسونگ پشتیبان دارای شعب مختلف  درشمال، غرب، شرق، مرکز تهران می باشد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شمال تهران شامل محله های دربند، جماران، دار آباد، ولنجک، زعفرانیه، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد،دربند، درکه، تجریش، اندرزگو، فرمانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، ازگل، اوین، اختیاریه، چیذر، دیباجی، پاسداران، ملاصدرا، دروس، ظفر، حسین آباد، امامزاده قاسم، ولیعصر، دولت، قیطریه، کامرانیه، قلهک، محمودیه، داودیه، سعادت آباد، الهیه، دزاشیب، گلاب دره، جردن و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در غرب تهران شامل محله همه محله ها از قبیل تیموری، شهرک آپادانا، جنت آباد، بیمه، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، صادقیه، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر،مرزداران، شهرک اکباتان، ارم، پونک، ستارخان، شهرک غرب، گیشا، فرحزاد، شهر آرا، طرشت، شهران، شمشیری،دهکده المپیک، زیبا دشت، شهران، سازمان آب، چیتگر، سازمان برنامه، مهر آباد، کوهک و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شرق تهران شامل محله های حکیمیه، تهران پارس، نارمک، دردشت، مدائن، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، پیروزی، مهران، حشمتیه، ارامنه، صفا، کرمان، شورا، امامت،   زینبیه، نیروی هوایی، علم و صنعت، هنگام، تسلیحات، سراج، لویزان، دلاوران، رسالت و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در مرکز تهران شامل همه مناطق بهارستان، حسن آباد، بازار، وصال شیرازی، میرزای شیرازی، امین حضور، مولوی، راه آهن، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار،فاطمی، بلوار کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد،  ولیعصر، امیر آباد، یوسف آباد، جمالزاده، سنایی، گاندی، کوی نصر، خوش، فردوسی، بهارستان، زنجان، سلسبیل، مولوی و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در جنوب تهران شامل محله های جاجرود، طیب، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، شکیب، کهریزک، زهتابی، قزوین، منصوریه، اتابک، والفجر، شاد آباد، یاخچی آباد، افسریه، خاوران، کیان شهر، اسلام شهر، شهر ری، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، خاور شهر، کمیل، آهنگ، شوش، آگاهی، محلاتی، و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

Rate this post

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش