علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی سامسونگ

جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از عیب های رایجی است که ممکن است در ماشین ظرفشویی دیده شود. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.شاید شما فراموش کرده اید که فیلترهای دستگاه را تمیز کنید یا آن را با ظروف بیش از حد بارگیری کرده اید. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی سامسونگ بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

علل جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی سامسونگ

به طور کلی جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی می تواند به دلیل عوامل مختلفی باشد. گاهی اوقات براحتی می توان علت آن را شناسایی کرد  و گاهی اوقات نیاز به تکنسین ماشین ظرفشویی دارد. اگر در تهران هستید براحتی می توانید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ پشتیبان در تهران ارتباط برقرار کنید. این مرکز داری شعب مختلف در تهران می باشد به طوری که در 24 ساعت شبانه روز در هر نقطه ای از تهران باشید می توانید مشکل را برطرف کنید.

فیلتر تخلیه مسدود شده است

یکی از دلایل جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی سامسونگ به دلیل مسدود بودن فیلتر تخلیه است. در صورتی که فلیتر تخلیه بسته باشد آب یخ می زند و تخلیه آب ظرفشویی بیش از حد طول می کشد؛ فرآیند شستشو را با دقت مشاهده کنید در صورتی که آب درون ماشین ظرفشویی یخ زده باشد باید این مشکل را برطرف کنید تا ماشین ظرفشویی بدون تاخیر به شست وشوی خود ادامه دهد.

پمپ تخلیه خراب شده است

یکی از دلایل شایع جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی سامسونگ خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی می باشد.  در صورتی که پمپ تخلیه سالم باشد اما فرآیند تخلیه آب طولانی باشد فقط یک متخصص با تجربه با تجهیزات مناسب می تواند آن را تعمیر کند برای مشاوره رایگان در رابطه با ماشین ظرفشویی می توانید با مجموعه پشیبان سامسونگ تماس بگیرید.

کمبود آب یا فشار ضعیف آب

یک علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی سامسونگ گرفتگی لوله آب یا فشار ضعیف آب در ماشین ظرفشویی می باشد. در این مواقع ماژول کنترل ماشین ظرفشویی ممکن است تصمیم بگیرد که ادامه شستشو فایده ای ندارد و یا آن را متوقف می کند. دلایل زیادی وجود دارد که می تواند منجر به تامین آب ضعیف در ماشین ظرفشویی

 • ممکن است ورودی آب دارای فشار ضعیف  بوده  و یا کاملا مسدود شده باشد.
 • شیلنگ وروید آب فشرده باشد.
 • فیلتر ورودی ماشین ظرفشویی مسدود شده و یا دریچه ورودی معیوب یا شکسته شده است.
 • سنسور سطح آب یا پمپ گردش آب از کار افتاده است.

ماشین ظرفشویی نشتی دارد

یک علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی سامسونگ  نشت آب می باشد. در این مواقع تخلیه به طور کامل انجام نمی شود و صدای پمپ در حال کار کردن شنیده می شود. در صورت نشتی ماشین ظرفشویی را از برق بکشید و به دنبال راه حل تعمیر آن باشید. نشتی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و به دلیل اینکه نیاز به باز کردن ماشین ظرفشویی دارد بهتر است از تعمیرکار ماشین ظرفشویی کمک بگیرید.

خرابی المنت دستگاه

در صورتی که علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی سامسونگ خرابی عنصر گرمایش دستگاه باشد آب شروع به پر شدن می کند اما شستشو شروع نمی شود و یا بعد از به جریان افتادن خیلی طول می کشد.. اگر گرم شدن آب بیش از حد طول بکشد، شست و شو طولانی می شود. علت سوختگی المنت ممکن است، نقص در سنسور دما که اطلاعات نادرستی را در اختیار ماژول کنترل قرار می دهد باشد.

خرابی سنسور ماشین ظرفشویی

قطع بودن سنسور ماشین ظرفشویی می تواند یکی از دلایل جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی پاکشوما باشد. در صورتی که یکی از سنسورها به ویژه سنسور دما خراب باشد کارکردن ماشین ظرفشویی به تاخیر می افتد.

قطع برق

یکی از دلایل طولانی شدن تایم ماشین ظرفشویی سامسونگ قطع شدن برق است. در صورتی که در حین شست و شو برق دستگاه قطع شود ممکن است ماژول کنترل به درستی کار نکند.در چنین مواقعی، ماشین را برای چند دقیقه از برق بکشید و ماشین ظرفشویی را دوباره راه اندازی کنید.

مشکل در برد دستگاه

خرابی ماژول کنترل یا برد دستگاه یکی از مشکلاتی است که ممکن است علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی سامسونگ باشد. در صورتی که ماژول کنترل دچار مشکل شود ممکن است برنامه ها را به خوبی پیش نبرد. امروزه می توان برد دستگاه را با استفاده از تجهیزات پیشرفته تعمیر کرد.

نصب نادرست ماشین ظرفشویی سامسونگ

نصب نادرست ماشین ظرفشویی سامسونگ می تواند فرآیند تخلیه آب را طولانی و در نهایت منجر به جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی سامسونگ شود. در ماشین های ظرفشویی سامسونگ جدید به شیب‌های زیاد بسیار حساس هستند و حتی شیب ۵ درصد می‌تواند منجر به مشکلات مربوط به تخلیه شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بهتر است به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران مراجعه کنید.از اینکه خودتان این تعمیرات را انجام دهید خودداری کنید زیرا ممکن است وضعیت بدتر شود و دستگاه به تعویض قطعه نیاز داشته باشد و یافتن آن برای شما سخت باشد.

بنابراین اگر ماشین ظرفشویی خراب شد، بهتر است با یک مرکز خدمات حرفه ای تماس بگیرید. آنها علاوه بر این که تجربه و دانش لازم را دارند، مجهز به ابزار لازم برای تشخیص و تعمیر هر گونه لوازم خانگی سامسونگ هستند. تکنسین های ما ارزیابی کلی دستگاه را انجام می دهند و علت خرابی را کشف می کنند و در سریع ترین زمان ممکن با استفاده از تجهیزاتی که در دست دارند خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران را به انجام می رسانند. برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تهران با شماره هایی که در قسمت تماس با ما درج شده است ارتباط برقرار کنید.

نحوه تعمیر جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی در سامسونگ پشتیبان

در سامسونگ پشتیبان طبق شرایط زیر ماشین ظرفشویی تعمیر می شود:

 • شما درخواست را در یک فرم خاص یا از طریق تماس با ما اطلاع رسانی می کنید.
 • مشکل خود و نحوه عملکرد دستگاه را تا حد امکان با جزئیات برای مشاور توضیح دهید. این به این دلیل است که تکنسین قطعات لازم را همراه خود حمل کند.
 • مشاور اطلاعات را بررسی و ارزیابی کرده و توسط یک مهندس مجرب به بخش تعمیرات ارسال می کند.
 • تکنسین با شما تماس خواهد گرفت تا زمان مناسبی را برای حضور متخصص به خانه شما ترتیب دهد.
 • مهندس در زمان مشخص شده با لیستی از مواد مصرفی و تجهیزات لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران در محل حاضر می شود.
 • پس از بررسی، علت خرابی، هزینه و بازه زمانی تعمیر اعلام می شود.
 • پس از دریافت رضایت مشتری و امضای قرارداد، استاد کار تعمیر را آغاز می کند که معمولاً بیش از 3 ساعت طول نمی کشد.
 • پس از اتمام کار، کارمند ما برای شما کارت گارانتی و رسید صادر می کند.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش