علت ارور E32 در ماکروویو سامسونگ و نحوه رفع این کد خطا

علت ارور E32 در ماکروویو سامسونگ

ماکروویو، یک وسیله ی بسیار مفیدی می باشد که امروزه جایگاه ویژه ای در آشپزخانه ها پیدا کرده است. ماکروویو باعث می شود تا غذا با سرعت بیشتری پخته شود و کیفیت غذا نیز حفظ شود. ماکروویو سامسونگ نیز یکی از وسایل برقی پر مصرف می باشد، که مانند هر وسیله ی برقی دیگری ممکن است روزی خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد. در واقع خرابی ماکروویو سامسونگ مانند سایر وسایل برقی امری اجتناب نا پذیر است. ماکروویو سامسونگ دارای قابلیت منحصربه فردی می باشد که مشکلات خود را در قالب کد خطا یا ارور به ما نشان می دهد و با فهمیدن معنا و مفهوم کد خطا می توان مشکل دستگاه را بر طرف کرد. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی ارور E32 در ماکروویو سامسونگ، علت بروز این ارور و نحوه ی رفع این ارور و هزینه تعویض سنسور وزن موتور گردان ماکروویو سامسونگ بپردازیم.

ارور E32 در ماکروویو سامسونگ به چه معناست؟

ارور E32 جز ارور های رایجی می باشد که در ماکروویو های سامسونگ زیاد اتفاق می افتد. این ارور به معنای وجود مشکل در سنسور وزن موتور گردان می باشد. رفع این ارور در بیشتر موارد باید توسط تکنسین متخصص در زمینه تعمیر مایکروویو سامسونگ انجام شود. در صورت بروز این ارور احتمالا خود سنسور خراب شده و لازم است تا سنسور تعویض شود. البته تشخیص این امر باید حتما توسط تکنسین متخصص ماکروویو سامسونگ انجام شود.

نشانه های ارور E32 در ماکروویو سامسونگ

نشانه های ارور E32 در ماکروویو سامسونگ

در صورت بروز این ارور سینی داخل ماکروویو نمی چرخد. زیرا حسگر یا همان سنسور وزن موتور گردان خراب شده است، در نتیجه سینی ثابت می ماند و دستگاه دیگر هیچ کاری انجام نمی دهد. در این صورت بهتر است تا دستگاه را خاموش کنید و با یک تکنسین تماس بگیرید و مشکل دستگاه را با تکنسین در میان بگذارید.

علت بروز ارور E32 در ماکروویو سامسونگ

گاهی اوقات این ارور به دلیل استفاده ی نا درست از دستگاه و یا مشکلات فنی و یا خرابی قطعات داخلی دستگاه ممکن است نمایش داده شود. همچنین توجه داشته باشید که ممکن است سیم کشی های مربوط به سنسور اندازه گیری وزن موتور گردان، شل شده باشد یا سیم کشی آسیب دیده باشد و یا این که سنسور کاملا خراب شده باشد، یعنی سنسور اتصال کوتاه شده باشد.

نحوه ی رفع ارور E32 در ماکروویو سامسونگ

نحوه ی رفع ارور E32 در ماکروویو سامسونگ

سنسور وزن موتور گردان، تعیین می کند که چه مقدار اشعه به مواد غذایی وارد کند تا مواد غذایی گرم شوند و در واقع این سنسور وزن مواد غذایی را اندازه گیری می کند و اشعه متناسب با آن میزان مواد غذایی را به مواد غذایی می تاباند و زمان کارکرد دستگاه را متناسب با وزن غذا تعیین می کند. در واقع بعد از تشخیص وزن مواد غذایی توسط این سنسور، دستگاه به طور خودکار برنامه ی خاصی را برای پخت غذا اعمال می کند. در صورت بروز ارور E32 در ماکروفر سامسونگ باید سیم کشی ها بررسی شوند. همچنین در بسیاری از مواقع سنسور خراب می باشد و باید سنسور وزن تعویض شود تا این ارور رفع گردد و دستگاه به خوبی کار کند.

هزینه تعویض سنسور وزن موتور گردان

یکی از راحت ترین راه های رفع ارور E32، تعویض سنسور وزن موتور گردان می باشد. به طور کلی باید بگوییم که اجرت تعویض و هزینه تعویض این قطعه تقریبا یک هزینه ی متوسط می باشد. بنابراین نگران هزینه های سنگین نباشید. با تعویض این قطعه دستگاه شما مانند روز اول به خوبی کار خواهد کرد.

جمع بندی بحث

در این مقاله ما به بررسی ارور E32 در ماکروویو سامسونگ ( SAMSUNG ) پرداختیم و گفتیم که این ارور به معنای خرابی سنسور وزن موتور گردان می باشد. همچنین گفتیم که رفع این ارور نیاز به تخصص بالا و ابزار آلات خاص دارد و  لازم است که برای رفع این مشکل با مراکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ مانند مرکز مرکز تعمیر سامسونگ سامسونگ پشتیبان که از تکنسین های حرفه ای در مجموعه خود استفاده میکنند کمک بگیرید. همچنین توصیه می کنیم در صورتی که مهارت و تخصص کافی در زمینه ی تعمیرات ماکروفر سامسونگ را ندارید، هرگز اقدام به بررسی دستگاه خود نکنید.

تعمیر مایکروویو سامسونگ

نکته تکمیلی

این مقاله جهت بالابردن اطلاعات عمومی شما عزیزان در مورد خطای E32 در ماکروویو سامسونگ تهیه شده است و ما هیچ مسئولیتی در قبال خسارات وارده به ماکروفر شما نداریم. توصیه می کنیم جهت رفع ارور و یا تعمیرات ماکروفر سامسونگ، حتما دستگاهتان را به یک تعمیر کار متخصص بسپارید، تا از وارد شدن خسارت سنگین به خودتان و دستگاهتان جلوگیری کنید. همچنین توجه داشته باشید که در صورت وصل بودن دستگاه به برق، و تعمیرات دستگاه توسط شما، ممکن است خطر برق گرفتگی شما را تهدید کند.

2/5 - (1 امتیاز)

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش